ACADEMICCOURSES

Заочне навчання Курси підвищення кваліфікації: Управління нерухомістю

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Вивчення управління нерухомістю відмінно підходить для тих, хто хоче стати адміністраторами, менеджерами або фахівцями в області нерухомості. Теми, порушені в одній з цих програм можуть включати в себе все, починаючи від правил власності на покупку процедур.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Заочне навчання Пошук курсів: Управління нерухомістю. Знайди всю інформацію про школи і зв'яжись з приймальними комісіями в 3 кліки!

2 Результати в Управління нерухомістю, Заочне навчання Filter

Розширена програма в новому управлінні бізнесом нерухомості

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
курс Квітень 2020 Заочне навчання англійська іспанська Навчання в університеті / на кампусі

Нові покупці та продавці нерухомості мають фінансовий менталітет, який включає доступ до операцій з фінансування та оподаткування, який відрізняється від традиційних компаній ...

Детальніше

Орієнтована програма аналізу та оцінки активів нерухомості

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
курс Листопад 2019 Денне навчання іспанська Навчання в університеті / на кампусі

"Мега-операції" з нерухомістю викликають рекордні показники в інвестиціях в нерухомість. Сектор нерухомості починає знову зростати з SOCIMIS (Sociedades Cotizadas Anónimas де ...

Детальніше