close

Фільтри

Див. результати

Управління береговими та морськими ресурсами курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Управління береговими та морськими ресурсами

Якщо ви думаєте, прибережних і морських ресурсів є поле для Вас, розглянути курси в цій області, щоб зосередити свою освіту. Випускники цих програм можна далі робити великої різниці для найбільшого навколишнього серед… Детальніше

Якщо ви думаєте, прибережних і морських ресурсів є поле для Вас, розглянути курси в цій області, щоб зосередити свою освіту. Випускники цих програм можна далі робити великої різниці для найбільшого навколишнього середовища в світі.

Вам може бути цікаво, що курс в прибережній і морській середовищем і те, що робить його унікальним? Човен управління специфічний аспект морської біології, яка фокусується на водне середовище і, як підтримувати один з наших найбільш чутливих і делікатних ресурсів. Аспекти від соціології, екології, економіки і навіть бізнес-досліджень, як правило, включені, а також багато видів науки, в тому числі хімії, геології та біології.

Найбільшою перевагою для випускників прибережній і морській курс з управління є знання того, що вони можуть позитивно вплинути на майбутнє навколишнього середовища. Якість життя для незліченних тварин, а також людей, може бути поліпшена за рахунок ваших внесків.

Човен управління просунута програма, яка сильно варіюється в ціні. Це поле впливає на весь світ, так що можна отримати прекрасну освіту, незалежно від того, де ви живете, але розташування дійсно відіграє велику роль у визначенні навчання. Онлайн курси також доступні для студентів з меншими витратами часу.

Кар'єри, які можна зі ступенем у цій галузі, в основному, розділити на дві категорії: науково-консультації. Наукові роботи більш прикладний і включають в себе дослідження і впровадження нових розробок. Крім того, можна працювати в якості консультанта в галузі управління та розвитку, відновлюють методик і ресурсів навколишнього середовища. Обидва цих галузей безпосередньо вплинути на океани і зробити різницю в стійкості. Ви також можете використовувати ваш ступеня працювати в акваріумах або музеїв.

Прибережних і морських ресурсів може бути дуже цікавою і важливою областю для правильного людини.Якщо ви захоплені війська, почати з дослідження програм. Курси пропонуються по всьому світу, так що ви обов'язково знайдете той, який ідеально виглядає. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
IES Abroad
Puerto Baquerizo Moreno, Еквадор

Цей тритижневий семестр термін ідеально підходить для студентів, зацікавлених в морській екології та екологічних досліджень. Ви будете вчитися в Академічному інституті мистецт ... +

Цей тритижневий семестр термін ідеально підходить для студентів, зацікавлених в морській екології та екологічних досліджень. Ви будете вчитися в Академічному інституті мистецтв і наук Галапагос (GAIAS) на острові Сан-Крістобал. Цей віддалений кампус Університету Сан-Франциско де Кіто був створений для подальших зусиль щодо збереження та сталого розвитку Галапагоських островів. -
курс
Денна
3 тижні
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут