Filter
курс
Китай Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Туризм і готельний бізнес Китай

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Програма туризму та гостинності може бути прекрасною можливістю для студентів, щоб дізнатися більше про те, як промисловість працює в рамках підготовки до збудливою і повноцінної кар'єрі. Студенти могли б дізнатися про все, від готельного планування подорожей.

Китай прагне сприяти розвитку першокласних університетів. Китай 'и економіка вже світ ' ов другий за величиною і як і раніше зростає. Відчувають її культури і розуміння її зростання ринку сприятиме зростанню вашої кар'єри.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Китай. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Туризм і готельний бізнес, Китай

Інші варіанти в цій галузі знання:
Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Створіть свою впевненість у англійській мові в Les Roches! Наші студенти розвивають високий ступінь вільної роботи як ділової, так і неформальної англійської мови в проце ... [+]

ОГЛЯД ПРОГРАМИ Наша підготовча програма готування готує вас до вимог англійської мови для вступу до вашої програми бакалавра або аспірантури в Les Roches Jin Jiang. Програма розмістить вас на відповідному рівні програми відповідно до існуючого рівня англійської мови, а загальна тривалість програми залежить від рівня англійської мови. Курси зосереджують увагу на інтенсивному вивченні англійської мови в невеликих групах, а також основні аспекти гостинності англійської мови.... [-]

Китай Шанхай
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
9 - 27 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою