Akademichnikursy.com

Трудові відносини курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Трудові відносини

Коледжу курс готує студентів до конкретної кар'єри, або він може розширювати знання про поточні професіоналів. Трудові відносини в хороший клас взяти для тих, хто зацікавлений в роботі з людьми.

Що таке Звичайно, у трудових відносинах? Маючи бізнес, який працює плавно включає в себе персонал, який отримує разом. Звичайно, в сфері трудових відносин готує студентів до кар'єри в людські ресурси і прирівняних до них місцевостях. Цей тип, звичайно, як правило, розглядається безліч організацій, що представляють працівників, а також відмінності в самих робітників, таких як стать, раса і клас. Багато програм також зосередитися на ринку праці і правових і кадрових питань, що стосуються ресурсів.

Після закінчення, люди можуть шукати на високому рівні позиції людських ресурсів у всьому світі. Ступінь відкриває двері для широкого спектра можливостей, так що це не важко знайти роботу.Крім того, навички, отримані допоможе вам не тільки поліпшити своє робоче місце, але і поліпшити свої особисті стосунки.

Тому що є багато національних і міжнародних можливостей, щоб взяти курс у сфері трудових відносин, витрати можуть варіюватися зовсім небагато. Настійно рекомендуємо Вам цілий ряд різних шкіл, а потім зв'язатися з ними безпосередньо, щоб дізнатися, що буде очікуватися у фінансовому відношенні.

Беручи курс у сфері трудових відносин не обов'язково призведе безпосередньо до роботи, він робить прокласти шлях до багатьох різних шляхах кар'єри. Випускники будуть знати, як керувати людьми добре, застосовувати знання про поточні проблеми, представляють співробітників в складних ситуаціях, що спеціалізуються в розмаїтті, або продовжити проводити MBA. Кар'єра може відноситися до різноманітності на робочому місці, профспілок і соціальних рухів, глобалізації та міграції, або управління праці та організації.

Найпростіший спосіб знайти курс, який звертається до вас, щоб шукати в Інтернеті і порівняти кількість різних програм, доступних. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії в школі за вашим вибором, заповнивши в головній формі.

19 Результати в Трудові відносини Filter

Інтернет курс: трудові відносини

University Of The Free State Business School Online
Онлайн Денне навчання 2 тижні Відкритий конкурс Південно-Африканська Республіка Блумфонтейн

Метою трудових відносин є забезпечення учасників вміння розуміти трудові відносини та вміти готуватися до дисциплінарного слухання.

Зарплатний та кадровий курс

Learnkey Training Institute
Кампус 30 днів Вересень 2020 Мальта Біркіркара

Цей курс рекомендований тим особам, які хочуть кар'єру зарплати або заробітної плати або досвідчені працівники, які готуються до альтернативної сертифікації в цій галузі. Цей курс пропонується за допомогою програми сертифікації для професійного розвитку.

Звичайно, офіс-менеджмент

Oplex Careers
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс Великобританія Великобританія Інтернет

Цей Офіс управління Курс надасть учням фантастичний розуміння в вивчення ключових навичок для роботи в офісі, а також успішно управляти офісом. Покриття аспекти ефективних навичок спілкування, взаємодії з клієнтами і клієнтами, створюючи адміністративні стратегії і багато іншого.

знущання і домагання на робочому місці, звичайно

NIVA Education
Кампус Денне навчання 3 днів Данія Копенгаген

На основі останніх досліджень, курс буде підвищує фаховий рівень учасників про причинах, факторах ризику і наслідки знущань на роботі. Курс буде також обговорюватися стратегії профілактики та управління знущань і домагань на робочому місці. Особливу увагу буде приділено профілактиці і лікуванню знущання на роботі, розслідування справ, а також щодо лікування цілей знущання.

різноманітність і управління включенням звичайно

NIVA Education
Кампус Денне навчання 3 днів Норвегія Осло

Управління Різноманітність можна розглядати як внутрішній процес, спрямований на створення сприятливого робочого середовища шляхом прийняття індивідуальних відмінностей до уваги. Різноманітність про прийняття і повазі. З іншого боку, різноманітність також є причиною нерозуміння, підозр і конфліктів на робочому місці, що може привести до прогули, низька якість, низький моральний дух і втратою конкурентоспроможності.

верхній курс профілактики, управління і вирішення конфліктів

INEAF Business School
Онлайн Заочне навчання 100 години Відкритий конкурс Іспанія Іспанія Інтернет

Існування конфлікту, властивої елементу життя людини змушує його розвиватися особливим чином на робочому місці, через напруженість, породжених відносин всередині ланцюжка поставок, а також відносини, що породжуються ієрархію. Підходити до вирішення проблем з ініціативний, передбачати конфлікти і керувати ними колись генерується є життєво важливим елементом для ...

Звичайно в галузі управління персоналом - Навички програми в трудових відносинах

Damelin Part Time
Кампус Заочне навчання 56 години Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Після успішного завершення програми, і якщо учень оголошений "компетентний" в PoE, учень одержить лист Damelin результати викладом блок стандартів, які охоплюються і Damelin буде застосовуватися до ПВЕС від імені учня для Навики програми в трудових відносинах: SAQA ID 67511 (28 кредитів), які будуть нагороджені.

трудові відносини

Seattle Pacific University School of Business and Economics
Кампус Заочне навчання 5 днів Вересень 2020 США Сіетл

Щоб дізнатися принципові відмінності між критичним і стратегічне мислення. Навчитися застосовувати Стратегічне мислення обов'язки і моделі навчання для вирішення ділових питань та вдосконалення організаційної діяльності.

Вибір і керування втручання

University of Tulsa College of Business Administration
Кампус Заочне навчання інформація США Тульса Толедо

При виборі Управління втручання, ви дізнаєтеся на посилання причин для втручання, які потрапляють в одну з шести категорій - знання, інформація, матеріальні ресурси, структура / процес, мотиви, або здоров'я.

Управління важкими людьми

Convertas
Кампус Денне навчання 3 днів Відкритий конкурс Сполучені Арабські Емірати Дубай

На поведінку людей впливає ситуація, але більше їхнє розуміння навколишнього світу. Це робить деяких людей важкими для інших.

HRM - зв'язок із стратегією

London Business Training & Consulting
Кампус Денне навчання 3 днів Січень 2020 Великобританія Лондон

Після завершення цього курсу ви зможете зрозуміти: багаторазові значення HRM, взаємозв'язок між стратегією та HRM та цінність бачення стратегії з точки зору численних зацікавлених сторін; основні теоретичні основи, що використовуються в системі управління персоналом - універсалістська парадигма з високим рівнем відповідальності, підхід, що найкраще підходить для випадкових ситуацій, та ресурсний погляд на фірму.

Ресурс і управління талантами - рівень 2

London Business Training & Consulting
Кампус Денне навчання 1 тижневий Січень 2020 Великобританія Лондон

Після закінчення курсів з набору персоналу ви зможете зрозуміти: як ефективно та ефективно керувати навчанням; як збирати, аналізувати та використовувати інформацію про оборотність працівників як основу для розробки надійних стратегій збереження персоналу; розробка та оцінка стратегій управління ресурсами та талантами.

Ресурс і управління талантами - рівень 1

London Business Training & Consulting
Кампус Денне навчання 1 тижневий Січень 2020 Великобританія Лондон

Після завершення курсу консультантів з підбору персоналу ви зможете зрозуміти: як провести та оцінити довгострокове та короткострокове талант та здійснення навчальних планів у спадщину з метою побудови довгострокової організаційної діяльності; як ефективно, ефективно та професійно управляти роботою по підбору та відбору.

Доставка HRM та взаємозв'язок з Стратегією

London Business Training & Consulting
Кампус Денне навчання 1 тижневий Січень 2020 Великобританія Лондон

Після завершення цього курсу ви зможете зрозуміти: багаторазові значення HRM, взаємозв'язок між стратегією та HRM та цінність бачення стратегії з точки зору численних зацікавлених сторін; основні теоретичні основи, що використовуються в системі управління персоналом - універсалістська парадигма з високим рівнем відповідальності, підхід, що найкраще підходить для випадкового випадку, та ресурсний погляд на фірму тощо.

Курс: Управління добробутом працівників

IFCAM
Кампус Денне навчання 2 днів інформація Франція Монруж Париж + 1 більше

Створіть умови членства для команд. Після закінчення тренінгу учасники зможуть реалізувати конкретні дії, щоб дати чітке керівництво, спільні цілі; сприяти організації, яка вдосконалюється, контролювати час; сприяти самомотивації працівників; створити навчальний та творчий колектив; передбачити нездужання та створити задоволення від спільного використання.