Akademichnikursy.com

Заочне навчання Курси підвищення кваліфікації: Технічне креслення

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Заочне навчання Пошук курсів: Технічне креслення. Знайди всю інформацію про школи і зв'яжись з приймальними комісіями в 3 кліки!

1 Результати в Технічне креслення, Заочне навчання Filter

Онлайн курс: лінійне моделювання

TU Delft Open & Online Education
Онлайн Заочне навчання 8 тижні Вересень 2019 Нідерланди Netherlands Online

Цей курс забезпечує навички роботи в лінійному або структурному моделюванні, необхідному для вирішення структурних завдань, з яких можна створювати моделі кінцевих елементів (FE) для практичних застосувань. Він також вчить, як результати можуть бути правильно інтерпретовані.