Filter
курс
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Творче мислення курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Творче мислення

Коледжний курс є одиницею навчання, яка зазвичай приймається після закінчення середньої освіти. Як правило, це викладається професором протягом одного академічного терміну. Прохідний бал може призвести до отримання кредиту на отримання ступеня коледжу.

Який курс творчого мислення? Курс, спрямований на творче мислення, може включати такі теми, як бічне мислення, мозковий штурм та взаємозв'язок ідей як спосіб вирішення проблем. Студенти можуть хотіти бути готовими дізнатись про процес та історію творчого мислення та про його практичні застосування для сучасного використання. Різні методи та моделі можуть бути використані для того, щоб допомогти студентам навчатися у таких сферах, як лекції, групова робота та практичні проекти.

Переваги курсу творчого мислення можуть впливати на різні аспекти життя. Робота в групі могла б стимулювати хороші соціальні звички в інших ситуаціях. Навчитися творчо мислити може допомогти у вирішенні проблем, а здатність думати побічно може допомогти студентам розглядати проблеми з різних точок зору.

Вартість курсу може залежати від кількох факторів. Відкрите коледж може коштувати менше, ніж варіант приватної школи. Курс з коледжу в одній країні може відрізнятися за ціною від подібного класу в іншій країні.

Курс творчого мислення може бути корисним у багатьох різних творчих типах роботи. Наприклад, художники у всіх видах медіа, ймовірно, потребують навичок творчого мислення. Але навіть шляхи кар'єри, які не є творчими за своєю суттю, можуть отримати користь від навчання в творчому мисленні. Студенти можуть бути кваліфікованими для кар'єри як керівники або керівники. Вони також можуть вибрати себе підприємцями у багатьох різних галузях.

Курси творчого мислення можуть бути прийняті в коледжах та університетах, розташованих у всьому світі. Деякі установи можуть навіть пропонувати онлайн-курси. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Творче мислення

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Курс "Спільні творчі процеси" спрямований на те, щоб звільнити громадськість від заздалегідь встановлених концепцій щодо творчості, представивши можливості для мислення, ... [+]

Чому?

Розвивати у студентів навички 21 століття за допомогою проектної практики, наприклад, вирішення проблем, критичного мислення, творчості, співпраці, серед інших.

Для кого?

Для підприємців, новаторів, художників і студентів з різних дисциплін курс призначений для всіх, хто прагне жити життям з більшою творчою свободою.

Як це?

Курс "Спільні творчі процеси" спрямований на те, щоб звільнити громадськість від заздалегідь встановлених концепцій щодо творчості, представивши можливості для мислення, одночасно заохочуючи розпад основних творчих бар'єрів, використовуючи різноманітні інструменти в практичному семінарі.... [-]

Бразилія Ріо-де-Жанейро
інформація
португальська,Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
3 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Convertas

Творчість, вирішення проблем і прийняття рішень не тільки допомагають вам створювати кращі рішення, але й створюють позитивний досвід, який прискорює прийняття нових ідей ... [+]

"Уява важливіша за знання. Бо, хоча знання визначає все, що ми знаємо і розуміємо зараз, уява вказує на все, що ми можемо ще відкрити і створити ». Альберт Ейнштейн

Це процес, який допомагає вам переосмислити проблеми та можливості, з якими ви зіткнулися, придумати нові, інноваційні відповіді та рішення, а потім вжити заходів. Застосовані інструменти та методи роблять процес веселим, привабливим і спільним.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Дубай
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою