Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Саудівська Аравія,, Al Khobar

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Саудівської Аравії, офіційно відомий як Королівство Саудівська Аравія, є найбільшим арабською державою в Західній Азії за площею і друга за величиною в арабському світі. Саудівська Аравія обслуговує національна авіакомпанія Saudi Arabian Airlines, часто згадується під своїм арабським Саудівської ім'я.

Al Khobar розташований на узбережжі Перської затоки Саудівська Аравія. Міста з населенням, що становить трохи менше 1 млн. чоловік. Вона є домом для короля Фахда міжнародного аеропорту, а також найбільша нафтова компанія у світі - Saudi Aramco.

Курси і навчання: Саудівська Аравія,, Al Khobar. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Курс: Попередня програма управління людськими ресурсами

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 44 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Роль управління людськими ресурсами розвивалася, щоб допомогти організаціям досягти своїх стратегічних цілей та покращити свій бізнес. Ця програма зосереджена на центральних здібностях, які відрізняються основними приналежними до персоналу, що мають вирішальне значення для нинішніх або майбутніх фахівців з персоналу, керівників, керівників, наглядачів та служб персоналу, які бажають підвищити свою життєздатність, працюючи спеціально з персоналом в широкому колі асоціацій .

Курс: Програма гостинності та туризму

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 29 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Уряди країн Близького Сходу намагаються знизити свою залежність від доходів від нафти та прагнути до активізації туризму. За даними Світової організації туризму Організації Об'єднаних Націй (ЮНВТО), на Близькому Сході спостерігається зростання туристичного сектора з 52 мільйонами відвідувачів у 2013 році.

Курс: Введення в програму HR

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 21 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Людські ресурси займають центральну роль у розвитку та підтримці кожної організації. Завдяки функції людських ресурсів працівники наймаються, орієнтовані, навчені,

Курс: ІТ-програма

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 54 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Технологія розвивається і прогресує на рекордній швидкості. Інформаційні технології - це сила, яка впливає на організації будь-якого розміру. Компанії повинні стикатися з такими швидко розвиваються середовищами, які переживають ситуацію, і забезпечити себе здатністю вирішувати виклики, що виникають силами.

Курс: Лідерська програма

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 28 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Вимоги, які ставлять сьогоднішні лідери, є інтенсивними. Незалежно від того, наскільки бездоганним є їхні технічні навички - чи то в своїй діяльності, чи в цілому в бізнесі - їм постійно просять отримати більше від своїх команд.

Курс: Програма управління

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Перехід на загальну роль керівника вимагає більш широкої перспективи. Оскільки ви керуєте своєю діяльністю за допомогою функцій та повсякденних операцій, ваші рішення щодо прийняття рішень повинні бути поінформовані про стратегічний погляд на всі основні бізнес-функції.

Курс: Програма особистого розвитку

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 31 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Особисте розвиток нагромаджує діяльність, яка допомагає поліпшити життя особистості, включаючи їх кар'єру, відносини, продуктивність та інші особисті цілі. Він також стосується всіх програм, технік, інструментів та систем оцінки, які здатні підтримувати людський розвиток на індивідуальному рівні в організації.

Курс: Програма управління проектами

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 18 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Наука про управління проектами стає все більш складною. Підприємства сьогодні все більше покладаються на професійних керівників проектів або програм, щоб керувати складними проектами, що мають вирішальне значення для фінансового стану та успіху компанії.

Курс: Програма управління ланцюгами постачання

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 28 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Знання управління ланцюгами постачання є дуже важливим. Управління ланцюжком постачань насправді є інтеграцією заходів, які закуповують матеріали та послуги, перетворюють їх у проміжні товари та кінцеві продукти та доставляє їх через систему розподілу.

Курс: продаж та маркетингова програма

GBN Training Centre
Кампус Денне навчання 24 днів Вересень 2019 Саудівська Аравія Al Khobar

Щоб досягти успіху та процвітати на конкурентному ринку, компанії повинні розробляти маркетингові плани, які узгоджують їх із своїми клієнтами та відрізняють їх від своїх конкурентів.