Filter
курс
Саудівська Аравія Al Jubail Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Саудівська Аравія,, Al Jubail

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Саудівської Аравії, офіційно відомий як Королівство Саудівська Аравія, є найбільшим арабською державою в Західній Азії за площею і друга за величиною в арабському світі. Саудівська Аравія обслуговує національна авіакомпанія Saudi Arabian Airlines, часто згадується під своїм арабським Саудівської ім'я.

Курси і навчання: Саудівська Аравія,, Al Jubail. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Саудівська Аравія
Al Jubail
Тип навчання
Форма навчання
Leoron Professional Development Institute

Цей курс був розроблений для фахівців з технічного обслуговування та надійності на всіх рівнях. Відомі кращі практики будуть роз'яснюватися, демонструватися, і учасники б ... [+]

Огляд курсу

Цей курс був розроблений для фахівців з технічного обслуговування та надійності на всіх рівнях. Відомі кращі практики будуть роз'яснюватися, демонструватися, і учасники будуть працювати в групах з реальних проблем у кожній функціональній області в підтримці та надійності, дозволяючи навчання від інструктора та інших учасників.

Ключові винесенняВідомі кращі практики з технічного обслуговування та надійності »з усього світу будуть пояснюватися та обговорюватисяПояснення та обговорення найкращих практик у розробці стратегії обслуговування, модифікації та кривої PFДоведені найкращі практики планування та планування обслуговування світового класу та способи переходу від поточного стану до кращих практикБар'єри та рішення для ефективного виконання робіт - управління змінамиПровідні та відсталі KPI для проактивних процесів обслуговування та надійностіХто повинен бути присутнім?Професіонали з обслуговування та надійностіПрофесіонали виробництва / операційСтарші менеджериПереваги відвідуванняБільш чіткий напрямок розвитку кар'єри та навчанняПокращена видимість та визнання в поточній організаціїДиференційовані шкали оплати праціПортативні навички роботи та знання між заводами та компаніямиДопомагає у просуванні на роботуБільша ефективність роботиМенше розчарувань із прогалами у знанняхПокращена здатність диференціювати кандидатів у процесі найму та просування по службіПідвищення кваліфікації на робочому місці та ефективність навчання за межами організації.Схема курсуДень 1... [-]
Саудівська Аравія Al Jubail
інформація
англійська
Денне навчання
5 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою