Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Південно-Африканська Республіка,, Bethlehem

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Країна, розташована на південному краю Африки, Південної Африці, має багату культуру, що ви ніколи не отримаєте достатню кількість під час гастролей або навчаються тут. Мов тут включають афріканеров та англійською, а також голландці. Кампус життя величезного південноафриканського університету, Університету Йоганнесбурга або будь-якого іншого університету буде карколомне. Ви будете любити взаємодії з банту тут і тропічний клімат регіону.

Курси і навчання: Південно-Африканська Республіка,, Bethlehem. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Комерційна пілотна ліцензія

Paramount Aviation Academy
Кампус Денне навчання Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Bethlehem

Комерційний пілот може бути компенсований за польоти. Підготовка до ліцензії спрямована на краще розуміння систем літальних апаратів та вищого стандарту аеронавігації.

Приватна пілотна ліцензія

Paramount Aviation Academy
Кампус Денне навчання Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Bethlehem

Ліцензія приватного пілота є першим кроком до отримання ліцензійного дозволу. Це дозволяє здійснювати обмежене число пасажирів.