Akademichnikursy.com

Курси Підготовка до тесту США

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: США. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

6 Результати в Підготовка до тесту, США Filter

Курс підготовки GRE

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 6 місяці Відкритий конкурс США Берклі + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшити свій бал GRE не менше 5 балів. Дізнайтеся це простим способом.

Курс підготовки SAT

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 12 місяці Відкритий конкурс США Берклі + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшення балів SAT не менше 100 балів.

Курс підготовки до GMAT

Magoosh
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс США Берклі + 1 більше

Ми - найкоротший відстань між вами та прийомний лист! Поліпшити оцінку GMAT® не менше 50 балів. Дізнайтеся це простим способом.

GMAT зізнань підготовка до іспитів

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep
Кампус Онлайн Заочне навчання Вересень 2020 США Нью-Йорк

Досвід кращий спосіб Prep для GMAT. В Manhattan Prep, ми вважаємо, що тест підготовчого повинен бути реальним освіту, яке готує вас не тільки для тесту, але і проблеми, ви будете стикатися, як ви заробляєте свій MBA і просунути вашу кар'єру.

GRE підготовка тест вхідних плат

Manhattan Prep: GMAT, GRE, LSAT Test Prep
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 США Нью-Йорк + 1 більше

З живих в обличчя і онлайн-класи GRE до онлайн-уроки, які ви можете зробити в своєму власному темпі, ми маємо ідеальний GRE підготовчі для вас.

Курс: Програма глобального доступу до Берклі (ESL)

UC Berkeley Extension
Кампус Денне навчання 4 - 8 місяці Січень 2020 США Берклі

Чи маєте ви попереднє знання англійської мови, але потрібно вдосконалити свої мовні навички, щоб застосувати до однієї з наших програм? Тоді ця підготовча програма для вас. Ви зосередьтеся на розробці навичок володіння англійською мовою та тестування, необхідних для досягнення успіху в UC Berkeley. BGA-Start - це мовна програма, яка повинна бути прийнята до участі в одній з наших програм або треків, які зосереджуються на навчальних дисциплінах, на відміну від розвитку англійської мови.