Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Південній Америці

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Південна Америка є четвертим за величиною континенту. Він розділений на 12 політично незалежних країн. Південна Америка є домом для величних гір Анд і таємничої річки Амазонки. World найбільшого тропічного лісу, з мільйонами видів екзотичних тварин, також знаходиться в Південній Америці.

Курси і навчання: Південній Америці. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Загальний курс іспанської волонтерської роботи

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 24 тижні Відкритий конкурс Колумбія Chía + 1 більше

Ви будете працювати на 4 мовних навичках: писати, говорити, читати і слухати (ви будете практикувати весь час новий словник і граматику). Ми надамо вам посібники класу, так що вам не доведеться купувати додаткові матеріали; Вам просто знадобиться словник. Добровільна робота не передбачає додаткових витрат.

Курс: Науки про море, бізнес і культурний шлях в Кокимбо

Universidad Católica del Norte
Кампус Денне навчання 2 - 4 тижні Відкритий конкурс Чилі Coquimbo

Значний досвід навчання в дивовижному регіоні Кокимбо, культурному та магічному місці. Програми розроблені таким чином, щоб забезпечити всебічний досвід, включаючи якісне академічне навчання, діяльність у галузі, включену в ландшафти, оточені пляжами, де відвідувачі можуть насолоджуватися, обмінюватися досвідом та обмінюватися досвідом. Команда AIChile представить історичні та культурні пам'ятки, природні пам'ятки, такі як Музей і будинок Габріела Містраль, долина Елкі, компанії Піско, острів Дамас, запаси пінгвінів та інші фантастичні місця.

Технологія в логістиці

Uniminuto
Кампус Денне навчання 6 семестри Січень 2020 Колумбія Bello

Програма логістичних технологій університетської корпорації Minuto de Dios спрямована на формування інтегральних фахівців з соціальною відповідальністю, підготовлених тактично та оперативно управляти логістичною діяльністю ланцюжка постачання систематичним підходом, високо інноваційним, навченим для вирішення проблем та підвищення альтернативи, які гарантують виконання обіцянок послуги та задоволення інвестора.

Курс бізнес-адміністрування

Fundación Universitaria Popayán - Univida
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 9 семестри Відкритий конкурс Колумбія Popayán + 1 більше

Програма ділового адміністрування, яку FUP запропонує у віртуальному режимі, має для своєї головної мети підготовку інтегрованих та придатних фахівців у сфері ділового адміністрування з етичним та соціальним сенсом, здатних генерувати зміни відповідно до можливостей та викликів у глобальному середовищі, з навичками для управління, спрямованості та застосування нових інформаційно-комунікаційних технологій в рамках організації та ефективного розподілу ресурсів, що дозволяють їй розвивати конкурентоспроможність та інновації.

Спеціалізація в управлінні стратегічними запасами

Universidad EIA
Кампус 2 семестри Січень 2020 Колумбія Envigado

Спеціаліст з управління стратегічними запасами буде компетентним впроваджувати стратегії та найкращі практики ланцюга постачання та відносини з постачальниками та іншими компаніями, щоб створити конкурентні переваги.

Oneyear Travel в ювелірному дизайні

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Кампус Денне навчання 184 години Жовтень 2019 Бразилія São Paulo

Курс ювелірних виробів: дизайн

Курс цифрового дизайну

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Бразилія Rio de Janeiro

Цифровий дизайн незабаром буде у всьому, тому розуміння, оцінювання, керівництво та створення цифрових інтерфейсів, присутніх у таких різноманітних контекстах, як веб-сайти, програми, ігри, інтелектуальні помічники, стає важливим диференціалом професійної діяльності в будь-якому сегменті.

Direção de arte

Miami Ad School - São Paulo
Кампус Денне навчання 2 років інформація Бразилія São Paulo

Se você quer ser um diretor de arte brilhante, a Miami Ad School/ESPM é a sua academia. Aqui você vai fazer, refazer e refazer de novo.

Design gráfico

Miami Ad School - Rio de Janeiro
Кампус Денне навчання 2 років інформація Бразилія Rio de Janeiro

Na Miami Ad School/ESPM, o aluno aprende a ter um olhar de designer gráfico, e o mais importante: aprende que não existe nada sem uma boa ideia. Para isso, montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pensamento criativo.

Центр підприємництва та інтернаціоналізація

Ibmec
Кампус Березень 2020 Бразилія Rio de Janeiro

Підприємництво і Інтернаціоналізація Центр представляє собою набір осередків і проектів, які дають студенту Ibmec середу здійснювати свої навички та здібності, зі свободою і автономією.

міжнародне співтовариство - на основі дослідження

FSD - Foundation for Sustainable Development
Кампус Денне навчання 9 - 52 тижні Вересень 2019 Болівія Cochabamba Уганда Kampala Кенія Nairobi Аргентина Buenos Aires Індія Udaipur Нікарагуа Managua + 10 більше

FSD досліджень Стажування дозволяють учасникам взаємодіяти з партнерами FSD спільноти у вивченні місцевих проблем і розробки можливих рішень. За участю громадських досліджень, дослідження питання визначається і результати проаналізовані разом зі спільнотою.

Курс - семестр в Еквадором

Universidad Espiritu Santo
Кампус Денне навчання 1 семестр Вересень 2019 Еквадор Guayaquil

Студенти в семестрі в Еквадорі програми мають можливість навчатися, практика і вдосконалювати свої навички іспанської мови під час їх перебування в UEES. Ми пропонуємо шість рівнів іспанської мови навчання, а також два рівня вмісту зосереджені на тих, з передовими навичками. Студенти розміщуються в відповідний курс відповідно до їх продемонстрованої рівні.

спеціалізовані програми: португальську мову і бразильської культури для іноземців

Unisul
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Березень 2020 Бразилія Florianópolis + 1 більше

Програми, спеціально призначені для іноземних університетів, зосередивши увагу на різних областях навчання, відповідно до проекту, обраним кожною установою, в тому числі португальської мови і бразильської культури досліджень, пам'яток і екскурсії.

португальську мову навчання для іноземців

Olinda School
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Бразилія Olinda

Ми пропонуємо регулярні курси в Португалії мови для іноземців в обох групах та індивідуальні заняття для початківців, проміжних і просунутих студентів. Щоб отримати кращий досвід навчання, групові курси обмежені максимум 6 чоловік у класі, і кожен клас відповідає з понеділка по п'ятницю.

Програма в аргентинських і латиноамериканських досліджень (палас)

University of Belgrano
Кампус Денне навчання Заочне навчання 15 тижні Лютий 2020 Аргентина Buenos Aires + 1 більше

Цей 15-тижневих програма пропонує курси, які зустрічаються два рази на тиждень протягом дев'яноста хвилин, тобто 4 години 45 хвилин, всього 60 контактних годин. PALAS пропонує курси з економіки, історії, гендерної історії і літератури, всі з яких зосереджені саме на Аргентині та Латинській Америці.