$close

Фільтри

Див. результати

Природничі науки курси в Чіангмай.Знайти курсів і короткострокових курсів з Природничі науки в Чіангмай

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.Природничі науки викладати студентам, як природний світ пра… Детальніше

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Природничі науки викладати студентам, як природний світ працює і як воно може бути використано, щоб допомогти людям. Вивчаючи природні науки, ви можете застосувати свої знання в реальних додатках.

Таїланд, офіційно Королівство Таїланд, раніше відома як Сіам, є країною, розташованої в центрі півострова Індокитай в Південно-Східній Азії. Таїланд 'и пляжі і острови приваблюють мільйони туристів щороку з усіх куточків земної кулі. Будь-яка людина, що має чотири роки ступінь може отримати роботу в якості вчителя англійської мови в Таїланді.

Якщо ви хочете отримати дивовижні якості освіти, особливо у сфері вищої освіти, розташованих у Таїланді, то Чіангмай повинен бути ваш вибір. Університет Чіангмай, Payap університету та Chiang Mai Rajabhat університету є основними інститутами, які пропонують якісну освіту для студентів по всьому світу.

Природничі науки курси в Чіангмай - Пошук курсів і короткострокових курсів з Природничі науки в Чіангмай. Вся інформація тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Таїланді
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Рекомендовано Останні назва
  • Рекомендовано
  • Останні
  • назва
International Sustainable Development Studies Institute
Чіангмай, Таїланд

Цей курс вивчає поглиблені системи харчування, з особливим акцентом на стійке сільське господарство дрібних підприємств. ... +

Цей курс вивчає поглиблені системи харчування, з особливим акцентом на стійке сільське господарство дрібних підприємств. -
курс
Денна
англійська
Кампус