Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Польща,, Krąków

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Польща, офіційна назва Республіка Польща, є країною в Центральній Європі. З населенням у 38 мільйонів чоловік, Польща є 6-й за чисельністю населення країна в ЄС. ЄС / ЄЕЗ студенти не потребують візи для навчання в Польщі. Вартість проживання в Польщі є одним з найнижчих у Європейському Союзі.

Курси і навчання: Польща,, Krąków. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

тритижневі інтенсивні курси

VARIA - Polish Language Center
Кампус Денне навчання 3 тижні Жовтень 2019 Польща Krąków

Три-тижневий курс польської мови дозволяє швидко освоїти ази мови або поглибити вже отримані знання. Заняття проводяться щодня з понеділка по п'ятницю, 4 уроки на день (9.30-12.45). Курс призначений для тих, хто хоче домогтися результатів у найкоротші терміни. Ми проводимо заняття для всіх рівнів.

інтенсивні літні курси

VARIA - Polish Language Center
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 - 16 тижні Жовтень 2019 Польща Krąków + 1 більше

Літній курс дозволить вам швидко освоїти основи польської мови, а також поглибити вже отримані знання. Він ідеально підходить для людей, які готуються вчитися в Польщі, необхідність польської мови для їх професійного і особистого або просто хочуть говорити по-польськи.