Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Польща,, Kijewo Królewskie

На освітніх курсах працюють досвідчені кваліфіковані викладачі, які допомагають студентам освоювати нові знання в певній галузі і з конкретної дисципліни. Курси можуть значно відрізнятися за тривалістю, обсягом досліджуваного матеріалу і змістом.

Як і багато інших країн ЄС, Польща пропонує недороге або навіть безкоштовне навчання для студентів з ЄС. Майбутні студенти повинні звернутися безпосередньо до обраної ними польські установи. Варшавський університет, наприклад, збори від £ 1300 до £ 2500 на рік для своїх курсів англійської мови.

Курси і навчання: Польща,, Kijewo Królewskie. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Пілотна програма авіакомпанії

Brics Aviation
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Польща Kijewo Królewskie

Для власників PPL (A), які вже мають певний досвід. Ми враховуємо, що ви почнете спочатку з модуля 3, як показано нижче на цій сторінці. Під час цієї програми ви будете проходити навчання відповідно до програми, розробленої спеціально для вас.

Програма кадетів авіакомпанії

Brics Aviation
Кампус Денне навчання Заочне навчання 14 місяці Жовтень 2019 Польща Kijewo Królewskie + 1 більше

Під час цієї програми ви будете навчатися з нуля, щоб стати професійним пілотом авіакомпанії. Після успішного завершення ви отримаєте заморожену EASA ATPL (пілотну ліцензію на авіаційний транспорт). Готові до першої роботи авіакомпанії.