Akademichnikursy.com

Перукар курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Перукар

Випускники середніх шкіл, як правило, можуть обирати курси навчання, щоб навчитися новому майстерності. Залежно від вибраної області, ці курси можуть просто збільшувати існуючі знання, або вони можуть призвести до отримання сертифікаційної або державної ліцензії, що дає їм можливість професійно займатися торгівлею.

Які курси в стилі волосся? Ці класи зазвичай зосереджуються на інструментах і техніці стилю, а також на властивостях прямих, хвилеподібних, кучерявих та кучерявих волосся. Деякі курси також навчають учнів у стилі та догляді за натуральними та синтетичними шматочками волосся та розширенням. Методи створення коси, булочки, французькі повороти та інші види updos можуть навчатися на додаток до передових методів створення стилів для особливих випадків, таких як пром і весілля. Нарешті, студенти можуть вивчати базові, проміжні та просунуті методи перукарів, які зосереджуються на використанні ножиць та ножиць.

Цілющі навички, отримані в курсах по формуванню волосся, можуть включати загальні методи обслуговування клієнтів. Налагодження та обслуговування робочої станції, а також фарбування, різання та стиль допоможуть косметологам у створенні лояльної клієнтської бази та підтримці позитивної репутації у своїй галузі.

Оскільки формування волосся є міжнародним покликанням, школи в усьому світі пропонують інструкції у своїх методах. Вартість проведення цих курсів дуже різняться, тому перевірте кожну установу, щоб підтвердити своє навчання, реєстрацію та інші збори.

Успішне завершення курсів по створенню волосся може призвести до багатьох можливостей. Стилісти на рівні вступного рівня можуть почати підніматися по кар'єрних сходах у салонах і перукарнях. Проте цей традиційний шлях не є єдиним, відкритим для випускників. Стилісти також потрібні для показу мод, особливих випадків і допомогти знаменитостям виглядати якнайкраще для великих подій. Нарешті, управління салонами або володіння може бути прибутковим кроком для досвідчених професіоналів.

Інтернет-навчальні заклади пропонують гнучкість та зручність, що дає змогу проводити курси з формування волосся з будь-якої точки світу та в рамках напруженого графіку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

19 Результати в Перукар Filter

Aveda академія салон програма - Ванкувер

Aveda Institute Canada
Кампус Денне навчання 6 місяці інформація Канада Ванкувер

Уже стилістом? Програма Aveda Академія для стилістів середнього рівня, які хочуть далі вдосконалювати свої навички перукаря через наш інноваційний і надихає навчальних програм і високих енергій салону середовища. Aveda диплом не потрібен. Відвідайте провідну школу волосся Ванкувера в самому серці Гастауна!

Aveda інститут зачісок програма - Ванкувер

Aveda Institute Canada
Кампус Заочне навчання 10 місяці інформація Канада Ванкувер

Нове в укладанні? Давайте розвивати свій природний талант. Hairstyling Програма Aveda Інститут є диплом програми початковий рівень, який включає в себе 1400 годині великих практичного навчання, щоб надати вам повне розуміння краси і гарного самопочуття. Відвідайте провідну школу волосся Ванкувера в самому серці Гастауна!

Aveda програма інституту зачісок - Торонто

Aveda Institute Canada
Кампус Денне навчання 10 місяці інформація Канада Торонто

Випустити свій творчий потенціал і талант. Наш інститут Hairstyling Програма включає в себе практичне навчання, щоб надати вам реальний досвід салону з акцентом на краси і гарного самопочуття. З сильним акцентом на краси і гарного самопочуття, Aveda вчить вас бізнес-аспект промисловості і як продати себе.

Aveda програма інституту зачісок - Winnipeg

Aveda Institute Canada
Кампус Денне навчання 9 місяці інформація Канада Вінніпег

Випустити свій творчий потенціал і талант. Наш інститут Hairstyling Програма включає в себе практичне навчання, щоб надати вам реальний досвід салону з акцентом на краси і гарного самопочуття. З сильним акцентом на краси і гарного самопочуття, Aveda вчить вас бізнес-аспект промисловості і як продати себе.

Aveda інститут зачісок програма - Calgary

Aveda Institute Canada
Кампус Заочне навчання 12 місяці інформація Канада Калгарі

Нове в укладанні? Давайте розвивати свій природний талант. Hairstyling Програма Aveda Інститут є диплом програми початковий рівень, який включає в себе 1400 годині великих практичного навчання, щоб надати вам повне розуміння краси і гарного самопочуття. Розташований в районі обміну Калгарі!

початківці гоління

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 10 тижні інформація Великобританія Лондон

Це короткий, десять тижневий курс, який запускається один вечір на тиждень, і познайомити вас з основними методами різання, необхідних в гоління. Це популярний добре відвідуються курс, який виконується три рази протягом року.

вологе гоління і передові технології

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 6 тижні інформація Великобританія Лондон

Вологе гоління є швидко зростаючої сервіс в галузі гоління. Поліпшення технічних навичок і потенціал придбання, поступово на цьому вологе гоління звичайно. Ви дізнаєтеся, як підготувати шкіру,

нагороди в внутрішнього контролю якості процесів і практики оцінки - 4-го рівня

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 20 тижні інформація Великобританія Лондон

Ця кваліфікація присуджується City & гільдій і призначений для підтримки Assurance оцінки і якості всіх учнів і професійної кваліфікації. Це відмінна можливість отримати кваліфікацію, призначений для тих, хто працює

передові різання - жіноче волосся для кваліфікованого перукаря

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 10 тижні інформація Великобританія Лондон

Розробка і підвищити свої навички різання, поступово на передовій різання курсу. У ріжучим курсу ви будете оновити свої попередні знання і отримати навички роз'єднання і асиметричних стилів.

Місто і гільдій Рівень 4 нагороди в кольорі і колірної корекції

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 25 тижні інформація Великобританія Лондон

Рівень 4 корекції кольору кваліфікації призначена для кваліфікованих стилістів, що працюють в промисловості, щоб дати глибокі знання і практичного застосування корекції кольору. Корекція кольору є основною частиною нашої промисловості

перукарське учнівства l3

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 34 тижні Серпень 2020 Великобританія Лондон

NVQ рівня 3 Перукарське учнівства відмінна можливість працювати і заробляти реальну зарплату, поки набирає свої qualification.This є перехід від 2-го рівня розвитку і зміцнення ваших навичок.

електроліз курс

Beauty Schools Of America
Кампус Денне навчання 320 години Вересень 2020 США Гіалія Садиба пляж Маямі Майамі Пляж Північного Маямі Озерний парк + 5 більше

Електроліз академічна програма готує студентів до спільної роботи з лікарями зростаючої індустрії постійного видалення волосся. Так як він був розроблений в 1875 році в цьому полі попит неухильно зростає. Хоча це правда, що існують більш просунуті форми для видалення волосся, програма Електроліз є дуже важливим методом, оскільки він не тільки вчить, як боротися з усіма типами красивого тіла з постійними результатами, але і є необхідною умовою для отримати видалення волосся лазера ліцензії.

Звичайно, в електролізної і лазерної техніки

Beauty Schools Of America
Кампус Денне навчання 650 години Вересень 2020 США Гіалія Садиба пляж Маямі Майамі Пляж Північного Маямі Озерний парк + 5 більше

Програма електроліз і лазерної техніки дає студенту кілька ліцензій, щоб він / вона може стати вельми затребуваною працівником. Студенти будуть вивчати основні процедури догляду за обличчям, макіяж артистизм, а також різні методи видалення волосся, будь то тимчасово або назавжди видалити волосся з обличчя і тіла з використанням спеціалізованого обладнання та техніки.

Звичайно, в перукарні

Beauty Schools Of America
Кампус Денне навчання 1200 години Вересень 2020 США пляж Маямі Майамі Гіалія Садиба Пляж Північного Маямі Озерний парк + 5 більше

Програма Перукарське буде готуватися до знань і досвід, необхідні для роботи в досвіді перукарня високого рівня. Ця комплексна програма забезпечить відповідну підготовку в різних областях.

моди волосся стиль тенденція портфель

Uptodate Fashion Academy
Кампус Денне навчання 1 місяць інформація Італія Мілан

Студенти зможуть уявити собі новітні тенденції і включити уяву з їх модою знань.