Akademichnikursy.com

Перукар курси в Milan.Знайти курсів і короткострокових курсів з Перукар в Milan

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Для всіх тих, хто зацікавлений у вивченні моди та останніх тенденцій Мілана є найкращим місцем, щоб піти. У ньому є всі хороші навчальні заклади, які забезпечують якісну освіту за розумною ціною. Міланський університет і Політехнічний університет Мілану деякі з відомих університетів.

Перукар курси в Milan - Пошук курсів і короткострокових курсів з Перукар в Milan. Вся інформація тут!

4 Результати в Перукар, Milan Filter

моди волосся стиль тенденція портфель

Uptodate Fashion Academy
Кампус Денне навчання 1 місяць інформація Італія Milan

Студенти зможуть уявити собі новітні тенденції і включити уяву з їх модою знань.

моди волосся стиль фахівця

Uptodate Fashion Academy
Кампус Денне навчання 3 місяці інформація Італія Milan

Мода волосся стайлінг Спеціаліст курс природна еволюція професії та мистецтва, яке виражає естетичні цінності планує завершити моду поняття.

мода фундаментальних волосся стиль

Uptodate Fashion Academy
Кампус Денне навчання 1 місяць інформація Італія Milan

Волосся-стиль сьогодні є фундаментальним фактором загального погляду, тому для укладання волосся висловлює образ людини, і наскільки добре ця людина відповідно до модними тенденціями.

заздалегідь моди волосся стиль

Uptodate Fashion Academy
Кампус Денне навчання 1 місяць інформація Італія Milan

Ці курси навчання перехід стилів через десятиліття, від практичних до непрактичною і від традиційного до моди на майбутнє.