ACADEMICCOURSES

Заочне навчання Курси Організація заходів Африка

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Управління подіями вимагає використання навичок управління проектами та методів для розробки і здійснення заходів, таких як ділових зустрічей, конференцій, фестивалів, конференцій та концертів. Це вимагає особливої ​​організації та уваги до деталей, щоб спланувати і здійснити успішний захід.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Навіть якщо ви вирішите Східної Африки міфологічні, чарівні Танзанії; Сенегалу, земля Teranga або Південній Африці, з її широкими можливостями, щоб вбратися і служити, дослідження в Африці буде переважною.

Заочне навчання Курси Організація заходів для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Африка,. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

3 Результати в Організація заходів, Африка, Заочне навчання Filter

Курс Event Management - Коротка програма у плануванні Дитяче свято

Damelin Part Time
курс
Лютий 2020
<
Заочне навчання
<
50 години
Навчання в університеті / на кампусі

Ця програма в плануванні Дитяче свято сертифікована Радою Damelin Академічний.

Детальніше

Курс Event Management - Коротка програма у плануванні весілля

Damelin Part Time
курс
Лютий 2020
<
Заочне навчання
<
50 години
Навчання в університеті / на кампусі

Тривалість програми складає 50 годин і навчання становить лицем до лиця. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечорами аб ...

Детальніше

Курс управління подіями - конференції, виставки та Event Management

Damelin Part Time
курс
Лютий 2020
<
Заочне навчання
<
60 години
Навчання в університеті / на кампусі

Ця програма в конференції, виставки та події контролю сертифікована Радою Damelin Академічний.

Детальніше