ACADEMICCOURSES

Заочне навчання Курси Організаційний менеджмент США

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Область організаційного менеджменту використовує знання про управління, планування, розподіл ресурсів в компаніях і некомерційних організаціях для ефективного досягнення поставлених бізнес цілей. Організаційний менеджмент, як правило, фокусується на загальному стратегічному аналізі та прийнятті рішень.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Заочне навчання Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: США. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

3 Результати в Організаційний менеджмент, США, Заочне навчання Filter

Organizational Design for Digital Transformation Online Short Course

MIT Sloan School of Management (Get Smarter)
курс
22 Лип 2020
<
заочно
<
6 тижні
англійська
Онлайн

As technology continues to reshape industries, many companies are seeking large-scale digital transformation as a way to maximize results and get ahead of their competition. T ...

Детальніше

Курс "Основи управління"

Harvard Business School Online
курс
06 Сер 2020
<
заочно
<
8 тижні
28 Лип 2020
англійська
Онлайн

Управління Essentials покликане підвищити ваші управлінські навички через характерний, практичний підхід до управління. У курсі ви навчитеся ідентифікувати, аналізувати, проек ...

Детальніше

Inquiry-Driven Leadership Online Short Course

MIT Sloan School of Management (Get Smarter)
курс
<
заочно
<
6 тижні
англійська
Онлайн

Asking the right questions has the power to dissolve barriers to creative thinking: it can move the emphasis away from finding a single correct answer to creating larger posit ...

Детальніше