Filter
курс
Нова Зеландія Hastings Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Нова Зеландія ,, Hastings

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Нова Зеландія є країною приголомшливих і різноманітність природи. Ківі не тільки одним з національних символів - іншими є срібні листя папороті і Кору - а й ім'я новозеландці зазвичай називають себе. Іноземні студенти повинні будете сплатити повну вартість навчання та їх власні витрати на проживання під час навчання в Новій Зеландії установи.

Курси і навчання: Нова Зеландія ,, Hastings. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Нова Зеландія
Hastings
Тип навчання
Форма навчання
Ntec - National Tertiary Education Consortium

Ви буде піддаватися відповідній навчання, який відповідає вашим потребам. У всіх наших рівнях ви будете працювати на розвиток міжнародно визнаних результатів навчання, уз ... [+]

Курс: Загальна англійська Програма поставки

Concordia інститут бізнесу в Окленді.

Метою програми

Ви буде піддаватися відповідній навчання, який відповідає вашим потребам. У всіх наших рівнях ви будете працювати на розвиток міжнародно визнаних результатів навчання, узятих з бази NZQA і Common European Framework. Це означає, що ви буде виробляти мову очікувати від учня на свій рівень і настільки ж важливо, ви будете використовувати мову, яка є актуальним і достовірним. Ваш прогрес буде постійно відстежуватися і оцінюватися, щоб мати об'єктивну міру вашого на постійній прогресу.... [-]

Нова Зеландія Auckland Hastings Tauranga Christchurch  + 1 Більше
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою