Akademichnikursy.com

Наукові дослідження курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Наукові дослідження

Курс - це серія занять, представлених на одному предметі. Заняття зазвичай проводяться за тижневим графіком на всю тривалість академічного терміну чи семестру. Під керівництвом інструктора курс може включати лабораторії, дискусії та лекції.

Який курс в науці? Такий курс звичайно містить огляд багатьох наукових напрямків. Це може включати в себе, як політика та еволюція людини вплинули на науку, коли вона розвивалася. Теми курсу також можуть включати науку про війну, створення наукових дисциплін, науку та релігію, а також структуру наукової думки. Додаткові курси можуть бути знайдені у людських цінностях та науці, наукових ризиках та стандартах безпеки, а також у створенні наукових мостів.

Ведення курсу наукових досліджень може допомогти студентам розвинути око до деталей, що може допомогти їм у отриманні просування по службі. Вони також можуть навчитися переглядати світ з нової точки зору та знайти творчі шляхи вирішення проблем. Обидва здібності - це м'які навички, які шукають багато роботодавці.

Вартість наукового курсу може відрізнятись між школами та довжиною курсу. Тарифи також можуть відрізнятися, якщо курс приймається в режимі онлайн або на кампусі. Щоб визначити витрати на курс, студенти можуть звернутися до своїх навчальних закладів та отримати інформацію про вартість.

Випускники курсів наукових досліджень часто шукають подальшої освіти у різних галузях науки, а не шукають роботу. Ті, хто шукають кар'єри, можуть знайти посади як статистик, бібліотекар, каталогізатор артефактів або політичний дослідник. Інші праці, якими можуть займатися студенти, можуть включати урядового лобіста, вчителя чи журналіста. Вони також можуть прагнути стати кількісним аналітиком або якісним аналізом, пов'язаним з політологом.

Курси з наукових досліджень часто можна знайти в місцевій школі, в Інтернеті або в університетах у всьому світі. Щоб знайти школу, яка відповідає вашим потребам, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією навчального закладу за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

 

9 Результати в Наукові дослідження Filter

Preparatory Years (grades 9 & 10) Courses

Leysin American School
Кампус Денне навчання 2 - 4 семестри інформація Швейцарія Лейсін

Middle School (grades 7 & 8) Courses

Leysin American School
Кампус Денне навчання 2 - 4 семестри інформація Швейцарія Лейсін

підвищення творчого за допомогою науки, техніки і мистецтва

American College of Norway
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Норвегія Мох

Студенти будуть вивчати психологію творчості, беручи участь в можливостях в STEAM - міждисциплінарного, цілісного і творчого підходу до навчання в рамках STEM дисциплін.

семінар в галузі природничих наук

American College of Norway
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Норвегія Мох

Цей семінар буде зосереджений на окремих біоетики, економічні, екологічні та / або політичні теми, як вони ставляться до наук, підкреслюючи при цьому глобальні перспективи і соціальну відповідальність. Студенти будуть вивчати витоки, еволюція і сучасні тенденції через кілька режимів інформації, включаючи текст, відео, подкасти та інші ресурси.

Сінгапур-Кембриджський курс GCE 'O'

TMC Academy
Кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 23 місяці інформація Сінгапур

По закінченні курсу студенти сідають на Сінгапур-Кембриджський загальний сертифікат про освіту, який проводиться щорічно. Нагороджений Міністерством освіти, сертифікація дозволить студентам подавати заявку на вступ до політехніки в Сінгапурі, а також за кордоном.

Випускник програми запуску

Mente Argentina
Кампус Денне навчання 6 - 12 місяці Лютий 2020 Аргентина Буенос-Айрес

В останні кілька років, особливо після девальвації аргентинського валюті, більше іноземних студентів, що навчаються за аргентинським університетами, щоб зробити їх майстрів і вища / Курси підвищення кваліфікації

Дублін Прямий Зарахування - University College Dublin

IES Abroad
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Ірландія Дублін

У 1854 році університетський коледж Дублін (UCD) має понад 160 років традицій. Серед його випускників - революціонери, які брали участь у боротьбі за незалежність Ірландії, відомий письменник Джеймс Джойс та численні ірландські президенти та прем'єр-міністри.

Прямий прийом в Окленд - Університет Окленда

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Нова Зеландія Окленд

Наша програма навчання за кордоном в Окленді пропонує вам можливість безпосередньо зареєструватися в Університеті Окленда, престижному дослідницькому університеті, який має курси в більш ніж 150 дисциплінах.

Короткі курси з науки

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Короткі курси з науки