Akademichnikursy.com

Курси Наукові дослідження Europa

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Студенти, які цікавляться науковими дослідженнями, можуть знайти варіанти програми у всьому світі. Поле розширилося, щоб охопити взаємодію науки та політики, науки та побуту. Деякі приклади включають забруднення, біоетику та запліднення in vitro.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Наукові дослідження: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Europa. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

5 Результати в Наукові дослідження, Europa Filter

Preparatory Years (grades 9 & 10) Courses

Leysin American School
Кампус Денне навчання 2 - 4 семестри інформація Швейцарія Лейсін

Middle School (grades 7 & 8) Courses

Leysin American School
Кампус Денне навчання 2 - 4 семестри інформація Швейцарія Лейсін

підвищення творчого за допомогою науки, техніки і мистецтва

American College of Norway
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Норвегія Мох

Студенти будуть вивчати психологію творчості, беручи участь в можливостях в STEAM - міждисциплінарного, цілісного і творчого підходу до навчання в рамках STEM дисциплін.

семінар в галузі природничих наук

American College of Norway
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Норвегія Мох

Цей семінар буде зосереджений на окремих біоетики, економічні, екологічні та / або політичні теми, як вони ставляться до наук, підкреслюючи при цьому глобальні перспективи і соціальну відповідальність. Студенти будуть вивчати витоки, еволюція і сучасні тенденції через кілька режимів інформації, включаючи текст, відео, подкасти та інші ресурси.

Дублін Прямий Зарахування - University College Dublin

IES Abroad
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Ірландія Дублін

У 1854 році університетський коледж Дублін (UCD) має понад 160 років традицій. Серед його випускників - революціонери, які брали участь у боротьбі за незалежність Ірландії, відомий письменник Джеймс Джойс та численні ірландські президенти та прем'єр-міністри.