Akademichnikursy.com

Дослідження навколишнього середовища курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Дослідження навколишнього середовища

Курси часто приймаються учнями для пошуку додаткового навчання або підвищення кваліфікації для більш просунутого рівня зайнятості. Вони можуть сильно відрізнятися залежно від тривалості, змісту та призначення. Залежно від теми курси зазвичай варіюються від короткого, як тиждень, для інтенсивного навчання до декількох тижнів або місяців для онлайнових сеансів, що забезпечують ширший обсяг контенту.

Що таке курс з екологічних досліджень? Курс вивчення навколишнього середовища розвиває знання студента у різних актуальних тем, таких як енергетика, забруднення та екологічна освіта. Сесії часто охоплюють як оцінювати та вирішити екологічні проблеми. Інші теми, які можуть бути розглянуті, включають лісову екологію, енергоефективність у будівлях, стабільну практику, використання екологічно чистих джерел енергії та політичну екологію. Курси також можуть розглядати роль регулювання навколишнього середовища, як соціальні та економічні умови впливають на екологічні проблеми та основні екологічні проблеми.

Студенти, які проходять курси в цій галузі, можуть отримати критичні міркування та навички мислення, коли вважають, як вирішити місцеві та світові екологічні проблеми. Вони часто навчаються використовувати дані при розробці пропозицій щодо змін. Навички написання та презентації також можуть бути вдосконалені в усіх програмах.

Тривалість та діапазон курсової роботи можуть впливати на навчання та збори, які різняться між установами. Інтенсивні, короткострокові сесії зазвичай оцінюються інакше, ніж програми, що проводяться протягом кількох тижнів або місяців. Сукупність сеансів в Інтернеті та в класі також впливає на вартість.

Освіта, орієнтована на дослідження навколишнього середовища, може започаткувати декілька видів кар'єри. Багато студентів займаються роботою, такими як координатор екологічних проектів або фахівець із захисту навколишнього середовища. Інші посади можуть включати фахівця з екології людини, письменника з природоохоронних зобов'язань, керівника глобальної екологічної компетенції, директора з питань стійкості, екологічного інспектора, спеціаліста з питань безпеки, консультанта з екологічної програми або спеціаліста з охорони навколишнього середовища. Ті, хто має великий інтерес до письма, можуть бути журналістами або вільнонайманими, які охоплюють екологічні теми.

Курси довготермінові та теми поставляються в Інтернеті та на кампусі університетами по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

21 Результати в Дослідження навколишнього середовища Filter

комплексний культурний досвід: арктичний

American College of Norway
Кампус Денне навчання 5 днів Січень 2020 Норвегія Мох

Цей курс побудований навколо п'яти днів, чотири ночі групової поїздки в захоплюючому Арктичний архіпелаг Норвегії Шпіцбергена. Наша головна мета полягає в тому, щоб стимулювати і поглиблювати інтерес до Арктики, регіон все більш життєво важливе значення для нашого світу, а також на крайній півночі Норвегії.

Звичайно, в глобальних екологічних досліджень

Kulturstudier
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Гана Капське узбережжя

Цей курс дає введення соціальних наук в найважливіших областях в рамках глобальних екологічних досліджень в цілому і Західній Африці, зокрема. Він риє в причинах і динаміці екологічних проблем і динаміки, а також під різними кутами зору управління природними ресурсами.

пісне і курс робоче середовище

NIVA Education
Кампус Денне навчання 4 днів Данія Копенгаген

Курс складатиметься з суміші лекцій і дискусій про роль стійких виробничих процесів в практичній реалізації бережливого або науково-дослідних проектів учасника пісне, робочого середовища і. Основна пісне література буде розповсюджено серед учасників до початку курсу.

NEBOSH міжнародний сертифікат загального

E-Careers
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс Великобританія Великобританія Інтернет Сльоз

Приготуйтеся взяти офіційну експертизу, щоб стати визнаним в усьому світі як професійного здоров'я і безпеки в міжнародній практиці з цією міжнародною General Certificate від Національної ради іспит з безпеки та гігієни праці (NEBOSH).

NEBOSH міжнародний технічний сертифікат експлуатаційної безпеки в нафтовій і газовій

E-Careers
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс Великобританія Великобританія Інтернет Сльоз

Досягти NEBOSH Міжнародний технічний сертифікат в нафтовій і газовій експлуатаційної безпеки впевнено працювати в галузі, яка, як відомо, потрібні кращі рекомендації для здоров'я і безпеки.

Дизайн для курсу "Екологічний аспект сталого розвитку"

Gaia Education
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 8 тижні інформація Великобританія Форрес Канада Озеро Шаніган Таїланд Прачуап Хірі Хан Бразилія Ріо-де-Жанейро + 7 більше

Ви хочете бути частиною рішення, а не частиною проблеми? Ви хочете навчитися створювати елегантні рішення, ретельно пристосовані до біокультурної унікальності місця?

управління екосистемами технік

Fleming College
Кампус Денне навчання 4 семестри інформація Канада Ліндсей Пітерборо Minden Cobourg + 3 більше

Будьте частиною рішення - як до управління екосистемами технік, ви внести свій внесок у здоров'я екосистем, мінімізації негативного впливу ми на навколишнє середовище. Завдяки ретельному розгляду потреб суспільства і навколишнього середовища, ви допоможете уряду, природоохоронні групи, і дика природа організації роблять екологічно стійкого планування на майбутнє.

довкілля технік

Fleming College
Кампус Денне навчання 2 років інформація Канада Ліндсей Пітерборо Minden Cobourg + 3 більше

Як навколишнього середовища технік, ви будете працювати, щоб запобігти екологічні проблеми, вирішення екологічних проблем, при необхідності, і забезпечити утворення для громадськості.

Звичайно - екологічна історія і природа в бразилии

UniEVANGÉLICA
Кампус 3 тижні Березень 2020 Бразилія Іпамері

В кінці модуля, студенти повинні вміти: Розуміння ролі питань природи і суспільства у формуванні бразильської історії. Придбали базові знання про різні

Унікальні екосистеми Центрального Сибіру

Siberian State Aerospace University SibSAU
Кампус Денне навчання 2 тижні інформація Росія Красноярськ

Учасники школи познайомляться з дивовижними природними та штучними екосистемами Центральному Сибіру, ​​поспостерігають за життям представників флори і фауни

Зміни клімату: наука та глобальний вплив

edX
Онлайн Заочне навчання 8 тижні Відкритий конкурс США Кембридж

Нам потрібно зрозуміти науку, що стоїть на тлі глобального потепління, щоб уникнути найбільш згубного та незворотного впливу кліматичних змін на людей та планету.

Галапагоські острови Січень термін - морські екосистеми

IES Abroad
Кампус Денне навчання 3 тижні інформація Еквадор Пуерто Бакерізо Морено

У світі немає місця, як Галапагоські острови. Ці 600-милі від узбережжя Еквадору ці 3,5-мільйонні острови є рідкісними видами на планеті, і тут Чарльз Дарвін вперше сформулював свою теорію природного відбору.

Прямий прийом на острови Галапагос - GAIAS

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Еквадор Пуерто-Айора

Там є причина, чому багато відомих вчених світу відвідали Галапагоські острови, тепер вам треба відкрити для себе одне з найкрасивіших та біологічно різноманітних островів. Тут ви отримаєте практичний досвід вивчення таких тем, як біологія, екологія, екологічні дослідження, морська екологія та соціологія.

Фрайбург - Екологічні дослідження

IES Abroad
Кампус Денне навчання 1 - 2 семестри інформація Німеччина Фрайбург

Ця програма, що вивчається англійською мовою, дозволяє вивчати теми в галузі навколишнього середовища, лісової екології та сталого розвитку під час проживання у Фрайбургу, розташованому неподалік від прекрасної долини Шварцвальду та Рейну.

Курс "Глобальна енергетична та кліматична політика"

SOAS University of London
Онлайн Заочне навчання 6 тижні інформація Великобританія Лондон Сінгапур + 1 більше

Курс "Глобальна енергетична та кліматична політика" пропонує вступ до теоретичного та практичного розуміння того, як розробляються, формуються, підтримуються та впроваджуються політика в галузі енергетики та зміни клімату. Оскільки енергетичні ринки йдуть по-справжньому глобальними, внутрішня енергетична політика стає дедалі більше заплутаною з більш широкими проблемами міжнародного управління. Одночасно, нагальна необхідність пом'якшення та адаптації до кліматичних змін та переходу до низько вуглецевого майбутнього - це додавання нового рівня складності.