Filter
курс
Центральній Америці і Карибському Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Дослідження навколишнього середовища Центральній Америці і Карибському

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Випускники програм в області екології готові до роботи в різних областях, які сфокусовані на вирішенні проблем навколишнього середовища. Ці області включають в себе право, освіту, наукові дослідження, проектування, управління і урядові структури. Випускники можуть працювати в якості лобістів, біологів, доглядачами природних парків або інженерами-екологами.

Центральна Америка є центральним географічному регіоні Північної і Південної Америки. Це самий південний, Истмийские частині північноамериканського континенту, яка з'єднується з Південною Америкою на південний схід.

Дослідження навколишнього середовища: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Центральній Америці і Карибському. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Центральній Америці і Карибському

Ступеня
Місце знаходження
Центральній Америці і Карибському
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
VERITAS

Цей семінар використовує принципи біомімікрії (біології, застосованої для проектування) для створення практичного інтенсивного (тритижневого) досвіду навчання, заснованог ... [+]

Код: Tallerint 3000JМова: англійськаТерміни: короткий термін, літо II,Кредит: 6Тарифи: $ 2910

Природа розробляє «живу» лабораторію протягом більше 3,8 мільярдів років, вдосконалюючи її шляхом проб і помилок. Еволюційний і безперервний процес, що оптимізує життєздатні рішення, які є ефективними для навколишнього середовища. Кожен організм представляє величезну навчальну можливість, «успішну» історію на планеті, де збереглися лише 1/10 всіх існуючих живих істот.... [-]

Коста-Ріка Сан-Хосе
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою