Filter
курс
Океанії Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Дослідження навколишнього середовища Океанії

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Метою програм з екології є підготовка студентів до вирішення екологічних проблем. Це може включати в себе роботу в уряді для створення нових законопроектів і нормативних документів або в правовій системі з метою просування екологічних ініціатив і в галузі охорони природних ресурсів.    

Океанії складається з островів південної, західної та центральної частини Тихого океану, в тому числі Меланезії, Мікронезії і Полінезії. Цей термін іноді розширені, щоб охопити Австралії, Новій Зеландії та на Малайському архіпелазі.

Дослідження навколишнього середовища: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Океанії. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Океанії

Інші варіанти в цій галузі знання:
University of Technology Sydney

Цей курс має справу з широким аспектам охорони навколишнього середовища, що мають відношення до практикуючим фахівцям в області інженерних наук, планування, архітектура, ... [+]

Екологічний інжиніринг та управління займає важливе місце в політичному порядку денному. Вона також має високий професійний пріоритет. Студенти розвивають фону і компетенції в управлінні довкіллям. Цей курс ідеально підходить для практикуючих фахівців, які зацікавлені в питаннях управління охорони навколишнього середовища, але які не мають часу, щоб зробити в ході господаря.... [-]

Австралія Сідней
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
0.5 - 1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою