Filter
курс
Мехіко Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Дослідження навколишнього середовища Мехіко

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Цілі програми екології включають пошук шляхів підвищення енергетичної ефективності, мінімізацію забруднення навколишнього середовища, підвищення екологічної обізнаності та заохочення альтернативного використання енергії. Основне завдання студентів - навчитися оцінювати і вирішувати екологічні проблеми.  

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Мехіко. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Мехіко

Інші варіанти в цій галузі знання:
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Мета цієї програми полягає в отриманні базових знань про застосовні юридичні вимоги щодо поводження з відходами та їх обробки через практичні випадки. ... [+]

мета

Отримати базові знання про застосовні юридичні вимоги в галузі управління та поводження з відходами через практичні випадки.

Переваги програмиВи визначите вирішення проблем.Ви визнаєте важливість дотримання юридичних вимог.Ви отримаєте знання, які допоможуть вам виконувати управління та поводження з відходами у вашій компанії відповідно до чинного законодавства.Зміст програми... [-]
Мехіко Монтеррей
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
40 години
Кампус
Детальніше англійською мовою