ACADEMICCOURSES

Теорія музики курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Теорія музики

Якщо ви хочете продовжувати свою освіту після закінчення середньої школи, але не зовсім готові до отримання ступеня бакалавра, подумайте про певні курси. Завдяки різноманітним форматам, таким як літні курси, онлайнові курси та інтенсивні курси, вони дають вам можливість більш глибоко заглибитися в цікавий для вас предмет.

Можливо, вам буде цікаво: "Які курси в теорії музики?" Ці курси дають глибокий огляд основних будівельних блоків музики. Ви, ймовірно, вивчаєте такі теми, як позначення, акорди, гармонію, форму та аналіз, ритм, контрапункт та звукові навички. Деякі навчальні заклади вимагають також фортепіано та виступ у ансамблі. Можливі факультативи включають в себе проведення, композицію та реалізацію фігурного баса.

Будучи студентом курсів теорії музики, ви можете отримати сильні аналітичні навички, які дозволять вам розділити музику на основні компоненти. Ви також можете вивчити дисципліну та керування часом, обидва з яких корисні для кожної прогулянки життя.

Оскільки кожна школа, яка пропонує курси з теорії музики, встановлює власні курси навчання та комісійні, витрати на вступ до курсів будуть суттєво відрізнятися. Для вас хороша ідея зв'язатися з кожною цікавою школою та запитати про очікувані витрати.

Після закінчення курсів з теорії музики, ви можете працевлаштуватись у найрізноманітніших професіях. Ви можете стати інструктором або вихователем, викладаючи музику в державній школі чи приватній музичній студії. Ви можете стати музичним керівником театрів. Ви також можете стати композитором, аранжувальником, звукорежисером для відеоігор, музичним продюсером, звукорежисером або музичним бібліотекарем.

В університеті існує безліч інституцій як вдома, так і за кордоном, які пропонують курси з теорії музики. Ви також можете взяти курси онлайн, якщо ви віддаєте перевагу гнучкий графік. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Теорія музики Filter

Амстердам Прямий прийом - Консерваторія ван Амстердама

IES Abroad
курс
<
Денна
англійська
нідерландський
Кампус

Ви маєте можливість безпосередньо записатись як студент, який повністю закінчився магістратуром, в Консерваторії ван Амстердама (CvA). Співробітники CvA працюватимуть з вами, ...

Детальніше