Filter
курс
Монголія Ulaanbaatar Ulaanbaatar Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Монголія,, Ulaanbaatar

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Монголія має виходу до моря держава в Східній і Центральній Азії. Вона межує з Росією на півночі і Китаєм на півдні, сході і заході. Улан-Батор, столиця і найбільше місто, є домом для близько 45% населення. Зазвичай це займає від Заходу приблизно від 9 до 18 місяців, перш ніж вони набувають хороші розмовні можливості на монгольському.

У місті Улан-Батор розташований в самому серці Монголії. Це місце має Національного університету Монголії та Монголії міжнародний університет. Це місце надає дуже просунутий курсових і дипломних програм в області технологій і міжнародних досліджень.

Курси і навчання: Монголія,, Ulaanbaatar. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Монголія
Ulaanbaatar
Ulaanbaatar
Тип навчання
Форма навчання
Institute of Finance and Economics

Кваліфікація ACCA призначена для забезпечення знань, навичок та професійних цінностей, які надаватимуть фінансові фахівці, які здатні будувати успішну кар'єру в різних кр ... [+]

Курс ACCA

Кваліфікація ACCA призначена для забезпечення бухгалтерських знань, навичок та професійних цінностей, які надаватимуть фахівцям з фінансів, які здатні будувати успішну кар'єру в усіх секторах, незалежно від того, чи працюють вони в державному чи приватному секторах, практикують в бухгалтерських фірмах, або проводять кар'єра в бізнесі. Кваліфікація АССА враховує стандарти міжнародної бухгалтерської освіти, встановлені Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC). Існує сильний акцент на професійних цінностях, етиці та управлінні. Ці навички мають важливе значення, адже ця професія спрямована на зміцнення кодексів поведінки, регулювання та законодавства - з посиленням уваги до професіоналізму та етики бухгалтерського обліку. Вони розглядаються на найвищому рівні в кваліфікації ACCA і є основним елементом ваших практичних вимог до досвіду.... [-]

Монголія Ulaanbaatar
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою