ACADEMICCOURSES

Молекулярні науки про життя курси.Знайти курсів і короткострокових курсів з Молекулярні науки про життя

Курс є частиною коледжу, університету або вище навчальна програма навчання. Ви можете відвідувати заняття в майже нічого, залежно від курсу навчання для вашого диплома, ступеня або сертифіката. Кожен великий або концентрація має свій власний набір курсів, які необхідні для закінчення школи. Багато людей вибирають свої курси на основі їх необхідних класів та їх рівень процентної ставки.

Якщо ви шукаєте в ступінь в біології або суміжній галузі, звичайно в науках молекулярних життя може бути гарною ідеєю. Що таке Звичайно, в науки Молекулярна життя? Це рівень, звичайно випускник, який є частиною працює над докторською дисертацією в області біології або суміжній галузі. Цей курс включає в себе роботу в обох умовах дослідження і лабораторний. Є кілька програм, які також зосередити свою увагу на взаємозв'язку досліджень з розробкою продукту.

Є багато переваг для прийняття такого роду, звичайно. Звичайно, в науки Молекулярна життя є важливим кроком на шляху заробляти біології доктора або магістра в галузі біології.У деяких школах, ви можете навіть отримати ступінь в галузі наук молекулярних життя. Цей тип, звичайно, у відмінному чином для досягнення важливих віх в гонитві за часткою градуси.

Вартість цього конкретного курсу залежить від школи. Є багато факторів, які вимогливих справжнє ціну, в тому числі за місцем проживання, де розташована школа і самої школи. Перевірка з вашими потенційними школах найкращий спосіб дізнатися, що цей курс буде коштувати.

Взявши на озброєння цей курс, ви налаштовуєте основу для багатьох цікавих кар'єри. Люди, які приймають цей курс як частина програми отримання ступеня може перейти до бути лікарі, мікробіологи, медичні дослідники, біохіміків та імунологів, серед багатьох інших варіантів кар'єри. Тому що цей курс орієнтований на медичні дослідження, приймаючи цей курс може бути корисно, якщо ви шукаєте для кар'єри в будь-якій області медицини.

Тепер ви можете бути здивовані, що кращий спосіб застосувати на курс наук молекулярних життя може бути.Пройшовши через онлайн-джерел завжди великий вибір. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Молекулярні науки про життя Filter

Звичайно, в cellbiology, тварин та фізіології рослин

Umeå University - Faculty of Science and Technology
курс
<
Денне навчання
<
19 тижні
англійська
Кампус

Окремі курси включає в себе лекції, семінари та практичні лабораторні роботи. Курс включає в себе повний Cellbiology теоретичні знання в самих центральних частинах сучасної мо ...

Детальніше