ACADEMICCOURSES

Курси Молекулярні науки про життя Європа

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Якщо ви хотіли б бути включені в розробку продуктів, таких як біотехнічні вакцин, лікарських препаратів або біопаливо, MSc молекулярної Life Sciences призначено, щоб мати можливість розвивати свою кар'єру в якості молодшого керівник проекту і керівник лабораторії в цій галузі науки.

У цілому налічується більше 4000 вищих навчальних закладів у Європі і пропонує широкий спектр курсів на рівні бакалавра, магістра та доктора. Все більше і більше з цих організацій, що пропонують англійську мову в якості мови навчання, принаймні деякі з своїх програм ступеня, університетів в Європі в даний час більш високої якості, ніж будь-коли раніше. Університети в Європі запропонувати теплий прийом для іноземних студентів і дати процесі пізнання, який відповідає їх професії потрібні світового попиту сьогодні.

Молекулярні науки про життя: Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Європа. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

1 Результати в Молекулярні науки про життя, Європа Filter

Звичайно, в cellbiology, тварин та фізіології рослин

Umeå University - Faculty of Science and Technology
курс
<
Денне навчання
<
19 тижні
англійська
Кампус

Окремі курси включає в себе лекції, семінари та практичні лабораторні роботи. Курс включає в себе повний Cellbiology теоретичні знання в самих центральних частинах сучасної мо ...

Детальніше