Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Мехіко,, Oaxaca

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Оахака вважається одним з кращих міст в галузі освіти з університетами кілька відомих у місті. Автономного університету Беніто Хуареса де Оахака розглядається як кращий університет міста.

Курси і навчання: Мехіко,, Oaxaca. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Семінар з мультигенераційного лідерства

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Кампус Заочне навчання 64 години Липень 2020 Мехіко Oaxaca

Учасник розвиватиме свої здібності як лідера багатонаціонального таланту. Ви навчитеся краще розуміти багатонаціональну організацію, її роль у процесі розвитку співробітників і як підтримувати стратегічне вирівнювання, сприяти спільній роботі та керувати змінами, таким чином інновації свого управління як лідера, який зростає завдяки зростанню інших ,

Семінар з виявлення навчальних потреб

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Кампус Денне навчання Заочне навчання 24 години інформація Мехіко Monterrey Santiago de Querétaro Morelia Irapuato Oaxaca + 5 більше

Метою даної програми є знання основних інструментів і стратегій розробки та адміністрування програми визначення потреб у навчанні (DNC) відповідно до потреб та стратегій компанії.