Filter
курс
Мехіко Jalisco Guadalajara Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Мехіко,, Guadalajara

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Гвадалахара міста другої найбільш густонаселений муніципалітет в Мексиці. Вона завжди була центром тяжіння для учнів і педагогів, тому що з найвідоміших університетів заснований тут ще в 1791 (Університет Гвадалахари). Цей університет був також входить в топ-5 університетів в цілому Мексики.

Курси і навчання: Мехіко,, Guadalajara. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Мехіко
Jalisco
Guadalajara
Тип навчання
Форма навчання
Universidad Autónoma de Guadalajara

Престиж Міжнародного мовного центру (МКТ) продовжує рости протягом багатьох років, особливо на іспанській мові. Якщо вашою метою є говорити на цій мові в усьому світі, іс ... [+]

ВИПУСК ІСПАНІЇ У UAG

Розгляньте Гвадалахару як ваше наступне місце для вивчення іспанської мови! Розташований в Західній Мексиці, Гвадалахара пропонує вишуканий пишність міста, що традиційно і сучасне одночасно. Це один з кращих кліматичних умов у світі, і знаходиться поруч з прекрасними пляжами Пуерто-Вальярта, Мансанільо і Мелак.

UNIVERSIDAD AUTÓNOMA DE GUADALAJARA ( UAG ), найстаріший приватний університет в Мексиці, більше 80 років прагне до академічних досягнень. Її назва стала синонімом престижу освіти і відома в усьому світі. UAG особливо досягла важливого визнання в Латинській Америці.... [-]

Мехіко Guadalajara
Липень 2020
іспанська
Денне навчання
32 - 45 години
Кампус
Детальніше англійською мовою