Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Мехіко,, Colima

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Коліма є найменшим державою західного Мексиці. Цей стан має дійсно високу грамотність, відмінний рівень життя і дуже мінімальної рівень безробіття порівняно з усіма іншими державами Мексики. Середня освіта в цьому стані доступні практично кожна друга людина. У зв'язку з цим, Університет Коліма вносить великий внесок шляхом надання вищої освіти для всіх.

Курси і навчання: Мехіко,, Colima. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Іспанська навчальний курс для іноземців (EAPE)

University Of Colima
Кампус Денне навчання 12 - 36 тижні Липень 2020 Мехіко Colima

Університет Колима пропонує через свій факультет мистецтв і комунікацій, програма Іспанська мова для іноземців (EAPE), що дозволяє участь студентів на трьох різних рівнях навчання іспанської мови: початковий, середній і просунутий. Кожна з груп інтегрована з максимум 20 студентів.