Filter
курс
Мехіко Colima Colima Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Мехіко,, Colima

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Коліма є найменшим державою західного Мексиці. Цей стан має дійсно високу грамотність, відмінний рівень життя і дуже мінімальної рівень безробіття порівняно з усіма іншими державами Мексики. Середня освіта в цьому стані доступні практично кожна друга людина. У зв'язку з цим, Університет Коліма вносить великий внесок шляхом надання вищої освіти для всіх.

Курси і навчання: Мехіко,, Colima. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Мехіко
Colima
Colima
Тип навчання
Форма навчання
University Of Colima

Університет Колима пропонує через свій факультет мистецтв і комунікацій, програма Іспанська мова для іноземців (EAPE), що дозволяє участь студентів на трьох різних рівнях ... [+]

Університет Колима пропонує через свій факультет мистецтв і комунікацій, програма Іспанська мова для іноземців (EAPE), що дозволяє участь студентів на трьох різних рівнях навчання іспанської мови: початковий, середній і просунутий. Кожна з груп інтегрована з максимум 20 студентів.

EAPE спрямована в першу чергу на студентів, які навчаються або особисті потреби, вони повинні вивчити або поліпшити їх іспанська.... [-]

Мехіко Colima
Липень 2020
іспанська
Денне навчання
12 - 36 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою