Filter
курс
Марокко Rabat Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Марокко,, Rabat

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Марокко, офіційно Королівство Марокко. найзахідніша з країн Північної Африки. Він має Атлантиці і Середземному морі берегової лінії, і міцний внутрішній гори. Основними ресурсами марокканської економіки є сільське господарство, фосфати, туризму і текстилю.

Рабат є місто іноземних посольств. Це місце також відомо для туризму. Крім того, університет Мохаммеда V має свої відмінні курси з науки, історії, культури та іноземних мов.

Курси і навчання: Марокко,, Rabat. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Марокко
Rabat
Тип навчання
Форма навчання
AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

... [+]

. [-]
Марокко Rabat
інформація
французький
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

... [+]

[-]
Марокко Rabat
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
IES Abroad

Пориньте в захоплюючу культуру цього північноафриканського народу, коли вивчаєте сучасний стандартний арабський мова з курсами на початку, середнього та просунутого рівня ... [+]

Огляд

Коли ви йдете на бульварі Рабата, важко не зачаровувати таємниця і традиції цього вічного міста. З галасливих супів (відкритих ринків) та енергійної атмосфери міста до безтурботності навколишніх гір та моря Рабат є ідеальним місцем для вивчення мов, культур та релігій Північної Африки та Близького Сходу.

Пориньте в захоплюючу культуру цього північноафриканського народу, коли вивчаєте сучасний стандартний арабський мова з курсами на початку, середнього та просунутого рівня. Вивчіть розмовну марокканську арабську мову, щоб спілкуватися з марокканцями, і якщо ви вже поглинули французьку мову, ви можете взяти курси вивчення французької мови в Центрі IES Abroad або у нашому партнерському навчальному закладі університету Мохаммед В. Наша програма зосереджена на північноафриканській, середній Східні та ісламські студії та курси IES Abroad ознайомити вас із багатьма впливовими силами, що формують історію та культуру Марокко.... [-]

Марокко Rabat
інформація
англійська,французький,арабська
Денне навчання
1 - 2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою