Filter
курс
Мальта Xagħra Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси для підвищення кваліфікації: Мальта,, Xagħra

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Мальта є невеликий, острівна держава в Середземному морі, що лежить на південь від острова Сицилія, Італія. Мальта сприяла сама успішно, як повністю двомовної нації мальтійська і англійська. Він вважає для багатьох навчальних закладів в іншому світі як країна, де англійська мова є рідною мовою, і тому вони часто навіть субсидувати студентам поїхати туди, щоб дізнатися його. Переважна більшість громадян Мальтійська говорити англійською мовою на дуже високому рівні.

Курси і навчання: Мальта,, Xagħra. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Мальта
Xagħra
Тип навчання
Форма навчання
Global College Malta

У нас є ряд курсів з урахуванням задоволення різних потреб і стилів навчання. Це робиться для того, що ви дізнаєтеся англійську мову таким чином, що найкраще підходить ва ... [+]

Вам буде надана можливість висловити свою думку і дати свої пропозиції щодо урок планує для задоволення ваших потреб і бажань. Наші курси зосереджені навколо ваших мотивів для вивчення англійської мови, так що кожен момент Вашого часу на глобальному Мальта англійської мови Школа проводиться роботи по відношенню до ваших бажаних цілей.

[-]
Мальта Xagħra
Вересень 2019
Заочне навчання
Session based пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою