Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Мальта,, Sliema

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Мальта є невеликий, острівна держава в Середземному морі, що лежить на південь від острова Сицилія, Італія. Мальта сприяла сама успішно, як повністю двомовної нації мальтійська і англійська. Він вважає для багатьох навчальних закладів в іншому світі як країна, де англійська мова є рідною мовою, і тому вони часто навіть субсидувати студентам поїхати туди, щоб дізнатися його. Переважна більшість громадян Мальтійська говорити англійською мовою на дуже високому рівні.

Для всіх прагнучих геронтологів і притулку для поглибленого дослідження в динаміці старіння. Сліма є одним з кращих місць, щоб жити і вчитися. Геронтології відділу Сліма центр - Європейський центр геронтології є дуже популярним для його інноваційні способи навчання та підготовки майбутніх лікарів-геронтологів.

Курси і навчання: Мальта,, Sliema. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Загальна англійська

Inlingua Malta
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Мальта Sliema

звичайно IELTS

Inlingua Malta
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 - 8 тижні Вересень 2019 Мальта Sliema + 1 більше

IELTS (Міжнародна система тестування англійської мови) призначений для оцінки лінгвістичної компетентності людей, які хочуть продовжувати своє навчання або подальшого їх кар'єрних перспектив. Це важливий сходинкою для навчання або роботи в професійних закладах або університетах за кордоном.

Бізнес-курс англійської мови

Inlingua Malta
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Мальта Sliema

Цей англійський Курс навчить вас, як ефективно спілкуватися в діловому середовищі і книга мову Inlingua курс охоплює теми і мова, загальний для цієї області.

Cambridge CAE

Inlingua Malta
Кампус Денне навчання Заочне навчання 8 тижні Вересень 2019 Мальта Sliema + 1 більше

Кембриджський FCE

Inlingua Malta
Кампус Денне навчання Заочне навчання 8 тижні Вересень 2019 Мальта Sliema + 1 більше

Cambridge ESOL, IELTS і TOEFL - кваліфікація англійської мови, визнаних 35,000 тисяч установ, в тому числі університетів, коледжів та роботодавців по всьому світу.

Загальна англійська

LAL Language Centres
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 52 тижні Відкритий конкурс Великобританія London США Fort Lauderdale Boston Paignton Південно-Африканська Республіка Cape Town Мальта Sliema + 9 більше

Загальний курс англійської мови охоплює чотири основні навички, необхідні для написання та розмови на англійській мові (читання, написання, прослуховування та розмову), з акцентом на практичному спілкуванні в спільних ситуаціях, таких як подорожі, покупки та вільний час.