Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Мальта,, Birkirkara

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Мальта є південною європейської країни в Середземному морі в 80 км на південь від Сицилії і 333 км на північ від Лівії. Мальта займає трохи більше 316 км ², що робить його одним зі світових 'и маленьких і найбільш густонаселених країн світу.

Курси і навчання: Мальта,, Birkirkara. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Асоціація сертифікованих сертифікованих бухгалтерів курсу

Learnkey Training Institute
Кампус 12 - 18 місяці Вересень 2019 Мальта Birkirkara

Виберіть для вивчення бухгалтерського обліку з ACCA, і вам буде надано навички та знання, що стосуються будь-якого бізнесу, а це означає, що ви зможете вільно вибирати, який тип бухгалтерської ролі та організація, до якої ви хочете працювати.

Зарплатний та кадровий курс

Learnkey Training Institute
Кампус 30 днів Вересень 2019 Мальта Birkirkara

Цей курс рекомендований тим особам, які хочуть кар'єру зарплати або заробітної плати або досвідчені працівники, які готуються до альтернативної сертифікації в цій галузі. Цей курс пропонується за допомогою програми сертифікації для професійного розвитку.

Секретарський

Learnkey Training Institute
Кампус Заочне навчання 9 місяці Вересень 2019 Мальта Birkirkara

Цей курс дасть учням необхідну кваліфікацію для роботи в Адміністрації Управління та в Департаменті рахунків. Після закінчення цього курсу учень зможе добре виконувати свою роботу в офісі.

Нагорода в курсах бізнес-фінансів та бухгалтерського обліку

Learnkey Training Institute
Кампус Заочне навчання 5 місяці Вересень 2019 Мальта Birkirkara

Ця нагорода дає можливість індивідуумам розвивати теоретичне розуміння разом з практичними навичками різноманітних бізнес-дисциплін на всіх рівнях бізнес-структури. Ця премія ідеально підходить для тих, хто бажає розширити розуміння бізнесу в цілому або тих, хто прагне розвинути конкретні навички роботи на робочому місці.

Курс англійської для авіації 2018 року

Learnkey Training Institute
Кампус Заочне навчання 3 місяці Вересень 2019 Мальта Birkirkara

Курс "Англійська для авіації" допомагає студентам розвинути дуже специфічні навички, описані в англійському мові рівня ІКАО.