Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Малайзія,, Shah Alam

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Малайзія є федеральним конституційна монархія в Південно-Східній Азії. Вона складається з тринадцяти штатів і трьох федеральних територій і має загальну суші з 329847 квадратних кілометрів, розділених Південно-Китайським морем на два аналогічні розмірів регіонах півострова Малайзія та Малайзії Борнео.

Selangor місто славиться гарною населення студентів, які шукають аспірантів і вчені ступені в галузі гуманітарних наук і мистецтв. Unisel Universiti Selangor є одним з кращих університетів Малайзії.

Курси і навчання: Малайзія,, Shah Alam. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

курс екіпажу кабіни

Aviation Management College
Кампус Денне навчання Січень 2020 Малайзія Shah Alam

Екіпаж авіакомпанії, також відомий як бортпровідники, головним чином відповідає за забезпечення безпеки пасажирів під час польоту. Вони також повинні забезпечувати комфорт пасажирів, тому належні навички обслуговування клієнтів є настільки важливими.

основою в машинобудуванні

​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Малайзія Shah Alam George Town + 1 більше

Фонд в галузі машинобудування

заснування в електроенергетиці

​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Малайзія Shah Alam George Town + 1 більше

Фонд в електроенергетиці

підстави в електротехніці і електроніці

​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Малайзія Shah Alam George Town + 1 більше

Фонд в електротехніці і електроніці

Фонд в мистецтві

Brickfields Asia College
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Малайзія Shah Alam Kuala Lumpur Petaling Jaya + 2 більше

Фонд в програмі мистецтв покликаний забезпечити студентів з якістю довузівської кваліфікації, в той час як оснащення студентів зі знанням і розумінням широкого спектру областей

Інтенсивна англійська програма (IEP) та підготовчий курс IELTS

Sunway University
Кампус Денне навчання 10 тижні Січень 2020 Малайзія Shah Alam

Інтенсивна англійська програма (IEP) - це курс повного дня, який надає учням вміння володіти англійською мовою, необхідні для здійснення навчальних програм англійської мови на рівні коледжів або університетів. Як тільки ви досягнете необхідного рівня володіння, ви будете готові до однієї з багатьох навчальних програм Sunway.

Програма CPA

Sunway University
Кампус Денне навчання Січень 2020 Малайзія Shah Alam

Sunway TES Center for Academic Excellence (CAE) є зареєстрованим постачальником навчальних програм для програми CPA в Малайзії. Sunway TES CAE надає підтримку навчання студентам, які беруть участь у програмі CPA, щоб допомогти їм зрозуміти зміст програми CPA та підготовку їх іспитів.

Інститут присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW)

Sunway University
Кампус Заочне навчання 3 - 5 років Січень 2020 Малайзія Shah Alam

Кваліфікація ACA в усьому світі розглядається як одна з провідних кваліфікацій у сфері бізнесу та фінансів, і її визнають та оцінюють на практиці, промисловість, торгівля та державний сектор. Поєднуючи іспити з практичним тренінгом на робочому місці, він повністю забезпечує вас усім відповідним досвідом, навичками та професійними знаннями, щоб прийняти правильні рішення в справжніх бізнес-середовищах.

Сертифіковані спеціалісти з бухгалтерського обліку (CAT)

Sunway University
Кампус Денне навчання Січень 2020 Малайзія Shah Alam

Сертифікований технік обліку (CAT) є професійною кваліфікацією, розробленою ACCA, яка дозволить вам підтримати роботу професійних бухгалтерів. Випускні іспити еквівалентні за стандартом до першого курсу університетської програми. Отже, випускникам СОТ дозволяється переходити безпосередньо до рівня основних (модуль вмінь)

Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA)

Sunway University
Кампус Денне навчання Заочне навчання Січень 2020 Малайзія Shah Alam

Роботодавці по всьому світу, шукають членів АССА, щоб вести свій бізнес до стійкого успіху. Знаючи, що члени ACCA є стратегічними мислителями з високою етичною цілісністю, сильними фінансовими знаннями та правильною діловою сприйнятливістю.