Akademichnikursy.com

Майстер манікюру курси в Miami Beach.Знайти курсів і короткострокових курсів з Майстер манікюру в Miami Beach

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Нігтів технік можливість для людей, щоб дізнатися нові навички. Ця область приділяє особливу увагу нейл-арту, здоров'я нігтів і догляду за нігтями. Вона вчить людей, які, щоб дати педикюр і манікюр, лікування нігтів, а також забезпечити для поліпшення загальної рук і ніг здоров'я.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Майамі-Біч є всесвітньо відомий прибережний курорт розташований в Майамі-Дейд, США. Майамі є сестра кампусів високий рейтинг університетів і коледжів. Рекреаційні об'єкти, як пляж, Eden Roc, Флаглера Пам'ятник Острів пам'яті жертв Голокосту, Ocean Drive Майамі зробити місце живим і здоровим для студентів.

Майстер манікюру курси в Miami Beach - Пошук курсів і короткострокових курсів з Майстер манікюру в Miami Beach. Вся інформація тут!

1 Результати в Майстер манікюру, Miami Beach Filter

нігтів звичайно технік

Beauty Schools Of America
Кампус Денне навчання 240 години Вересень 2019 США Miami Beach Miami Hialeah Homestead North Miami Beach Lake Park + 5 більше

Програма технік нігтів готує вам стати висококваліфікованим професіоналом для цієї зростаючої індустрії. Наша практична програма буде інструктувати студентів у всіх областях догляду за нігтями; в тому числі практичних застосувань, теорій, інфекційного контролю та обслуговування клієнтів. Ви отримаєте глибокі знання для виконання основних манікюр і показати свою художню сторону і створювати твори мистецтва на нігтях.