Filter
курс
Південно-Африканська Республіка Johannesburg Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Майстер манікюру курси в Johannesburg.Знайти курсів і короткострокових курсів з Майстер манікюру в Johannesburg

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Нігтів технік може бути захоплюючим кар'єру для людей, щоб встати на. Для тих, хто хоче додати до їх кваліфікації в якості косметолога або перукарський салон стиліста, ця кар'єра може бути ідеальним вибором.

Південної Африки, офіційно Південно-Африканській Республіці, є країною, розташованої на південному краю Африки. Вона розділена на дев'ять провінцій. Південна Африка є не тільки відправна точка, вона сама по собі є фантастичним місцем з багатою культурою, фауну і флору та історії.

Йоганнесбург місто є найбільшим джерелом золота і алмазів у Південній Африці. Вона є основою Конституційного суду Південної Африки і є найбільшим і найбагатшим містом в провінції Гаутенг. Вона є домом для Університету Йоганнесбурга.

Майстер манікюру курси в Johannesburg - Пошук курсів і короткострокових курсів з Майстер манікюру в Johannesburg. Вся інформація тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Майстер манікюру, Johannesburg

Ступеня
Місце знаходження
Південно-Африканська Республіка
Johannesburg
Тип навчання
Форма навчання
Damelin Part Time

Тривалість програми складає 60 годин і навчання становить лицем до лиця. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечора ... [+]

Курс терапії краси - Коротка програма у нігтів Технології Сертифікація Ця програма в нігтьових технологій сертифікована Радою Damelin Академічний. Вимоги під час вступу

Знання, розуміння і застосування англійської мови та математичної грамотності в 10 клас або еквівалент. Прийом може бути пов'язане з інтерв'ю з академічним співробітником.

Тривалість курсу Тривалість програми складає 60 годин і навчання становить лицем до лиця. У кожному кампусі Damelin має інший графік навчання. Програми пропонуються протягом тижня, вечорами або по суботах. Курс Введення Коротка програма у нігтьових технологій надає учнем знання і вміння застосовувати, підтримувати і зняти штучні споруди нігтя.... [-]

Південно-Африканська Республіка Johannesburg
Лютий 2020
Заочне навчання
60 років
Кампус
Детальніше англійською мовою