Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Люксембург ,, Luxembourg City

Курсу є вивчення конкретної теми в рамках більш широкої предметної області і є основою кваліфікації. Типовий курс включає в себе лекції, оцінки та підручники.

Офіційна назва країни Великого Герцогства Люксембург. Він знаходиться в Західній Європі з німецької мови як офіційної мови. У країні є тільки один університет: Університет Люксембурга.

Люксембург є невеликим містом і столицею Великого Герцогства Люксембург. Місто є центром освіти, як це має багато відомих навчальних закладів, таких як Університет Люксембурга.

Курси і навчання: Люксембург ,, Luxembourg City. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

коактивний тренінг | основи

Schouten Global
Кампус Денне навчання 2 - 3 днів інформація Німеччина Munich Нідерланди Amsterdam Швейцарія Zürich Heidelberg Hamburg Zeist Бельгія Brussels Люксембург Luxembourg City Geneva + 12 більше

ICF акредитованої Co-Active Coaching Основи програми (CTI): фокусується на індивідуальному коучингу; викликає трансформацію; виконує вищі досягнення і більш глибокий зв'язок і виконання; є першою частиною 6 місяців Co-активної програми підготовки тренера.