Filter
курс
Мехіко Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Курси Логістика Мехіко

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Програми бакалаврату з логістики підійдуть як для тих, хто тільки що закінчив середню школу, так і для фахівців з великим стажем роботи. Ці програми дають студентам знання, необхідні, щоб мати можливість успішно планувати і здійснювати транспортування або зберігання товарів в різних умовах бізнесу.

Мексика, офіційно Мексиканських Сполучених Штатів, є федеральна конституційна республіка в Північній Америці. Робочий може знадобитися робоча віза, яку важко отримати, якщо ви просто хочете позаштатної протягом короткого часу. Велика частина фінансованих державою університетів по містах мера (столиця штату) мають короткострокові курси з історії, гастрономії та культурної тематики, більшість з них майже безкоштовно.

Курси для керівників та курси для підвищення кваліфікації: Мехіко. Знайди всю інформацію про університети та про програми. До зва'язку з приймальною комісією 3 кліки!

Детальніше Згорнути
Інші освітні можливості в Північна Америка

1 Результати в Логістика, Мехіко

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Метою цієї програми є отримання повного бачення феномену логістики та ланцюжка постачання, що дозволить вам застосувати інструменти та знання семінару у практичних випадк ... [+]

мета

Отримати повне уявлення про феномен логістики та ланцюжку постачання, що дозволить вам застосувати інструменти та знання про семінар у практичних випадках та у вашій власній компанії.

Переваги програмиВи будете розвивати скорочення експлуатаційних витрат.Ви будете працювати на вдосконалення для управління транспортом.Ви досягнете великої ефективності в розподілі.Ви отримаєте широке знання з інформаційних технологій.Ви зможете взяти ланцюжок постачань у ланцюжок вартості, а також створити стратегії для цього.Ви навчитесь здійснювати стратегічне та фінансове планування в ланцюжку.Режисер до... [-]
Мехіко Монтеррей Сьюдад Хуарес
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
60 години
Кампус
Детальніше англійською мовою