Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Коста-Ріка,, San Isidro de El General

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Коста-Ріка пропонує спонсорські і в той же час студенти чистих вище навчальних програм навчання. У країні 20 державних і 44 приватних вузів з провідними три громадські університети Університету Коста-Ріки, Національного університету Коста-Ріки і технологічного інституту.

Курси і навчання: Коста-Ріка,, San Isidro de El General. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Курс: іспанська для фахівців у галузі охорони здоров'я

Elec Spanish School
Лютий 2020 Коста-Ріка San Isidro de El General

Наші курси медичних працівників розроблені таким чином, щоб наші студенти могли розвивати свої мовні навички з перших годин навчання за чотирма навичками, описаними та передбаченими в письмовій формі, розумінням читання та написанням текстів, слухових здібностей та усного взаємодії. Це поєднується з словниками, виразами та медичними темами для навчання наших студентів у цій конкретній галузі. У наших програмах у галузі охорони здоров'я граматика не ігнорується, її переглядають кожен день, але починаючи з її функцій, це наше зацікавлення не в тому, скільки з цих умов знає студент, але він може з ними робити, особливо в його медичному виконанні.

Курс: ділова іспанська для іноземців

Elec Spanish School
Лютий 2020 Коста-Ріка San Isidro de El General

Це програма, яка містить курси, призначені для студентів бізнес та економічних наук, а також підприємців, інвесторів, керівників та менеджерів. Ми пропонуємо всі рівні від A1 до C2 у цій галузі бізнесу, які розташовані через тест на вирівнювання та лінгвістичне занурення з використанням практики мови в особистих відносинах у поєднанні з рекреаційною діяльністю.

Курс: католицька літургійна програма

Elec Spanish School
Кампус Денне навчання 4 тижні Лютий 2020 Коста-Ріка San Isidro de El General

Ці курси базуються на словникові та граматичних структурах, пов'язаних з темами, пов'язаними з літургією, та всіма заходами, що проводяться в Католицькій Церкві.

Курс: Програма для місіонерів

Elec Spanish School
Кампус Денне навчання 4 тижні Лютий 2020 Коста-Ріка San Isidro de El General

У нашій школі ми розробили спеціальні програми для клієнтів, які присвячують свої життя завданням місії та підтримують інших, щоб вони мали кращу якість життя у всьому його інтегрованому бутті. Програми для місіонерів структуровані для того, щоб розвивати їх зі студентами будь-якого рівня, будь то початківець, середній, вищий або вищий. Вміст, який містить кожна програма, ущільнюється в 4 інтенсивних тижнях - 4 години на добу. Ми адаптуємось до потреб клієнта та наявності їх часу.