Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Коста-Ріка,, Heredia

Існують сотні національно визнаних професійних кваліфікацій та навчальних курсів від провідних світових постачальників освіти. Цілі курсу має призвести до навчально-методичної та інтересів учнів.

Коста-Ріка, офіційно Республіка Коста-Ріка, є країною в Центральній Америці, межує з Нікарагуа на півночі, Панама на південному сході Тихого океану на заході, і Карибським морем на сході.

Курси і навчання: Коста-Ріка,, Heredia. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Онлайн іспанські класи

Tico Lingo
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 година Відкритий конкурс Коста-Ріка Heredia + 1 більше

Онлайн іспанські класи з професором Tico Lingo вивчають і вивчають іспанську мову онлайн з місцевим костаріканським іспанським професором від Tico Lingo . Встановіть свій власний графік та вивчіть теми, які вам найбільше цікавлять. Зареєструйтеся перед або після програми занурення та отримайте 15% знижку на онлайн-класи!

Іспит SIELE

Intercultura Costa Rica
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Коста-Ріка Heredia Sámara

Наш університетський містечко в Ередії нещодавно став офіційним іспитовим центром SIELE, де студенти можуть пройти іспит SIELE та заздалегідь пройти заняття, щоб відповідно підготуватися. Наші акредитовані іспанські курси відповідають загальноєвропейським нормам для мов (CEFR).

Іспанський PLUS курс активності

Intercultura Costa Rica
Кампус Денне навчання 1 - 12 тижні Відкритий конкурс Коста-Ріка Heredia Sámara + 1 більше

Хочете дізнатися більше, ніж просто іспанська ?! Ви хочете поєднати іспанські класи занурення з волонтерським проектом, приватними серфінгом або заняттями на танцюванні у латинській мові, чи ви є медичним студентом, який прагне отримати додаткову увагу до медичного іспанського? Тоді один з наших наступних варіантів Spanish PLUS Activity може бути підходить для вас.

Іспанська програма занурення для дорослих

Intercultura Costa Rica
Кампус Денне навчання 1 - 16 тижні Відкритий конкурс Коста-Ріка Heredia Sámara + 1 більше

Наша іспанська програма занурення забезпечує повну імперію в Іспанії. Наша програма базується на чотирьох інтегрованих компонентах: щоденних заняттях, щоденних культурних заходах, сім'ях сімейного типу (необов'язково, але дуже рекомендується), а також наша "іспанська правила" тільки в університетському містечку. Це гарантує, що наші студенти максимально використовують свої іспанські студії під час навчання в школі, забезпечуючи 100% занурення в навколишнє середовище та досвід для всіх студентів. Дізнайтеся, як реально говорити по-іспанськи в значущих, реальних ситуаціях, з нашими веселими та динамічними класами. Заняття в класі містять ефективну та справжню навчальну діяльність, придатну для всіх стилів навчання, культур та віку.

Підлітковий іспанський літній табір Immersion

Tico Lingo
Кампус Денне навчання 3 тижні Лютий 2020 Коста-Ріка Heredia

Об'єднавши інтенсивні іспанські заняття, щоденні культурні заходи та пригодницькі тури на вихідні, підлітковий іспанський табір має на меті повністю занурити студентів у культуру і спільноту Коста-Ріки.

Іспанські програми занурення для дорослих

Tico Lingo
Кампус Денне навчання 1 - 16 тижні Відкритий конкурс Коста-Ріка Heredia

Наші іспанські програми для дорослих розроблені таким чином, щоб як можна швидше вивчати іспанську мову. Ми пропонуємо різні варіанти програми, кожен з яких включає курси іспанської мови та місцеве проживання в сім'ї.