Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Колумбія,, Envigado

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Колумбії, офіційно Республіка Колумбія, є унітарною конституційною республіки містять тридцяти двох відомств.

Курси і навчання: Колумбія,, Envigado. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Спеціалізація в управлінні проектами

Universidad EIA
Кампус 2 семестри Січень 2020 Колумбія Envigado

Профіль кандидата в спеціалізацію з управління проектами передбачає прийом професіоналів з різних навчальних дисциплін, що сприяє багатопрофільному аналізу та цілісній концепції проектів, не втрачаючи кожен учасник своєї професійної ідентичності або прикидаючись вторгненням на поля, не пов'язані з його професією.

Спеціалізація в галузі корпоративних фінансів

Universidad EIA
Кампус 2 семестри Січень 2020 Колумбія Envigado

Професійний профіль спеціалізації "Корпоративні фінанси" передбачає прийняття професіоналів переважно з академічних дисциплін, пов'язаних з економікою, бухгалтером, адміністрацією та інженерним забезпеченням, що сприяє багатопрофільному аналізу для досягнення комплексної концепції фінансування, а також забезпечує певний рівень знань у фундаментальних або базових поняттях, що полегшують процес викладання.

Спеціалізація у великих даних та бізнес-аналізі

Universidad EIA
Кампус 2 семестри Січень 2020 Колумбія Envigado

У світі організації створюють, збирають, зберігають, обробляють та аналізують все більше і більше даних. Ми зіткнулися з "вибухом наявної кількості", оскільки їх зростання є принаймні експоненціальним.

Спеціалізація в управлінні стратегічними запасами

Universidad EIA
Кампус 2 семестри Січень 2020 Колумбія Envigado

Спеціаліст з управління стратегічними запасами буде компетентним впроваджувати стратегії та найкращі практики ланцюга постачання та відносини з постачальниками та іншими компаніями, щоб створити конкурентні переваги.