Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Китай,

У Китаї сильний ринок з безпрецедентним міжнародним можливостей і збагачення. Завдяки своїй привабливості для міжнародних корпорацій та компаній, існує безліч можливостей для професійного розвитку, такі, як стажування та практикуми.

Академічні курси дають можливість просування на сьогоднішній день 'и працюють професіонали, які стоять перед складною і конкурентоспроможної на ринку праці. Ви можете працювати, щоб просунути Вашу кар'єру через курси в Китаї, які можуть бути прийняті у зв'язку з програмами, сертифікат програми або професійної серії розвитку. Вони можуть бути вивчені в Інтернеті, за допомогою дистанційного навчання, або в традиційному класі. Курси в Китаї охоплює широке коло питань, таких, як інформаційні технології, охорона навколишнього середовища, бізнесу, вирішення конфліктів, управління, математики, економіки, соціальних мереж і багато іншого. Курси в Китаї поєднуються технології та прогрес у методах навчання в інноваційних напрямах.

Щоб дізнатися більше про курсах в Китаї, зверніть увагу в рамках програм нижче. Ви також можете звузити область пошуку за допомогою поля пошуку вище. Зробіть наступний крок сьогодні курси в Китаї!

знайдених результатів Filter

Китайська програма Au Pair Wanderlust

Wanderlust Exchange China
Кампус Денне навчання 3 - 12 місяці Вересень 2019 Китай Shanghai

Wanderlust Exchange надає учням можливості, які включають навчальні поїздки, мандаринське навчання, догляд за дітьми та вивчення англійської мови. Це чудовий шанс для зарубіжних хлопців відчути Китай справжнім дотиком, залишившись у китайських прийомних сім'ях.

Інтенсивні китайські програми - вивчайте китайську мову лише за одним правилом

Silk Mandarin
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Китай Shanghai

За допомогою наших інтенсивних програм ви зможете повністю зануритися в китайську мову та культуру. Слухати, говорити, писати і читати всі будуть навчатися збалансованим чином. Наші програми є ідеальним рішенням, якщо ви хочете швидко і повно вивчити китайську мову. Завдяки нашій методології викладання та, особливо, техніці повільного руху, ви навчитесь китайську мову швидко, легко і розумно. Запишіть безкоштовну інформацію, щоб дізнатися більше та спробувати нашу методологію!

Курс: від 1 до 1 приватного курсу

XMandarin Chinese Language Centre
Кампус Денне навчання 2 - 7 тижні Відкритий конкурс Китай Qingdao

Вибирайте для вивчення Мандарин в 1-на-1 з одним або кількома китайськими вчителями. Ви будете зустрічатися щодня, з понеділка по п'ятницю, відповідно до графіка, що організовується в денний час. Це дозволить вам зрозуміти розмовний китайський китайський і розпізнати прості китайські символи ефективно, якщо ви новачок. Отримайте найкращих викладачів, щоб покращити свій рівень більш ефективно, якщо ви вже вивчаєте мову. У будь-якому випадку, це зробить ваші дослідження мандарину швидкими темпами з низьким рівнем стресу та веселощів!

Центр китайської мови СТУ

Shantou University
Кампус Денне навчання Заочне навчання Відкритий конкурс Китай Shantou

Заснований у 1986 році за погодженням з офісом Міжнародної Ради китайської мови, Центр китайської мови є центром китайської мови для іноземців, а також центром в Китаї для навчання викладачів китайської мови для учнів Південно-Східної Азії. Це один з найбільш ранніх центрів китайської мови та культури в Південному Китаї.

Китайська мова програма з індивідуальним планувальником

Tianjin International Chinese College
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Китай Nankai

Китайська мова програма призначена для студентів, які готові вивчати китайську мову. Коли студенти спочатку приєднаються до програми, вони будуть розміщені в різних класах на основі результатів тесту на місця розташування. Після закінчення програми студенти зможуть значно покращити китайську кваліфікацію, використовувати китайську мову в повсякденному спілкуванні та покладуть великі підстави для випробувань на рівень кваліфікації, таких як Ханью Шуїпін Каоші (HSK) і Ханью Куую Шуіпін Чеші (HKC).

англійську мову навчальний курс

Suzhou Centennial College
Кампус Денне навчання 1 - 3 семестри Вересень 2019 Китай Suzhou

Програма англійської мови навчання (ELL) поставляється в Сучжоу Centennial College є інтенсивним, три рівня, повний робочий день програма, призначена для іноземних студентів, які хочуть поліпшити свої знання англійської мови. Ця програма може допомогти розвитку навичок англійської мови для досягнення успіху в коледжі, університеті або кар'єрі.

китайську мову програми

Zhejiang Wanli University
Кампус Денне навчання 1 - 2 років Вересень 2019 Китай Ningbo

Ця програма призначена для студентів, які прагнуть вивчати китайську мову. Курси в цій програмі акцент на мовних навичок слухати, говорити, читати і писати

Китайська мова програма (без ступеня)

Dongbei University of Finance & Economics
Кампус Денне навчання інформація Китай Dalian

DUFE пропонує різноманітну китайську мову без врахування ступеня та ділові китайські програми для задоволення різних часових розкладу та вимог до навчання. Міжнародні студенти з більш ніж 100 країн навчаються в DUFE щороку, не тільки вдосконалюють мовний рівень, але й знайомляться з китайською культурою та суспільством. Курси ділиться на 6 рівнів, починаючи від початкового рівня до вищого рівня.

Інтенсивний курс китайського курсу "Студентська віза" / "Квартира"

SN Mandarin
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 52 тижні Відкритий конкурс Китай Shanghai Beijing Suzhou Wuxi + 4 більше

Ми готуємо всіх: ваш план програми, студентська віза, культурна діяльність, допомога в розміщенні за найнижчою ціною. Натисніть, щоб дізнатися більше.

курси китайської мови

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Кампус Заочне навчання 1 - 1 семестр Вересень 2019 Китай Suzhou

Ви зацікавлені у вивченні найбільш широко поширена мова в світі? XJTLU пропонує номери-градусний курси в китайський для початківців, середній, просунутий і бізнес учнів з приблизно 16 навчальних годин на тиждень.

англійська гостинність підготовча програма

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College
Кампус Денне навчання 9 - 27 тижні Вересень 2019 Китай Shanghai

Створіть свою впевненість у англійській мові в Les Roches! Наші студенти розвивають високий ступінь вільної роботи як ділової, так і неформальної англійської мови в процесі навчання.

Китайська мова програма

Beijing Institute Of Technology
Кампус Вересень 2019 Китай Beijing

Оснащена прекрасними навчальними закладами та прекрасним шкільним середовищем, BIT надає чудові можливості для іноземних студентів стикатися з традиційною культурою та історією Китаю та наближає їх до цікавих пам'яток та природної мальовничої краси.

Китай Бізнес-навчання Літня програма

Shanghai University of Finance and Economics with ECSA Global
Кампус Денне навчання 2 місяці інформація Китай Shanghai Німеччина Berlin + 2 більше

Бізнес Китаї навчання Літня програма є флагманом звичайно, теж Бо освіти втілює в собі наш дух міжнародної освіти в поєднанні з професійним розвитком. У вісім тижнів, студенти візьмуть участь вчителі з Шанхайського університету фінансів та економіки

Contemporary China Studies Programme (семестр)

Contemporary China Studies Programme
Кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Китай Shanghai

Програма " Contemporary China Studies Programme ступінь Contemporary China Studies Programme складається з трьох частин: академічних курсів, мовного курсу та стажування.

китайську мову програми

University of Science and Technology Beijing
Кампус Денне навчання 6 місяці інформація Китай Beijing

Університет науки і технологій Пекін відкрив міжнародну студентську освіту з китайської мови з 1980-х років.