Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Китай,, Shandong

Курси по праву призначені для тих, хто бажає продовжити свій особистий і професійний розвиток. Незалежно від форми навчання, очної або онлайн, існує безліч доступних варіантів і спеціалізацій. Деякі з них включають в себе теорію правового регулювання, комерційне право та інтелектуальну власність.

Освіта в Китаї більш високою протягом декількох років був визнаний як один з кращих серед азіатських країн. Ця країна має більше 150 державних і приватних університетів належить розподілу по всіх провінціях Китаю. Вища освіта дослідження, засновані.

Курси і навчання: Китай,, Shandong. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

китайську мову і культура, звичайно

Ocean University of China
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Китай Qingdao

Китайська мова і культура курс

Курси китайської мови

Qingdao Technological University Qindao College
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Китай Qingdao

У достроковому розміщення, за 5-15 китайську мову студентів буде встановлений в одному класі відповідно до їх реальної китайської рівні.

Курс: від 1 до 1 приватного курсу

XMandarin Chinese Language Centre
Кампус Денне навчання 2 - 7 тижні Відкритий конкурс Китай Qingdao

Вибирайте для вивчення Мандарин в 1-на-1 з одним або кількома китайськими вчителями. Ви будете зустрічатися щодня, з понеділка по п'ятницю, відповідно до графіка, що організовується в денний час. Це дозволить вам зрозуміти розмовний китайський китайський і розпізнати прості китайські символи ефективно, якщо ви новачок. Отримайте найкращих викладачів, щоб покращити свій рівень більш ефективно, якщо ви вже вивчаєте мову. У будь-якому випадку, це зробить ваші дослідження мандарину швидкими темпами з низьким рівнем стресу та веселощів!

Курс: курси групового класу

XMandarin Chinese Language Centre
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 4 - 24 тижні Відкритий конкурс Китай Qingdao + 2 більше

Приєднуйтесь до класу групи, щоб вивчати китайську мову, студенти мають такий же рівень, як ви, і знайомиться з людьми з усього світу. Разом зі своїми однокласниками ви можете легко взаємодіяти в класі і приєднатися до наших позакласних заходів, наприклад, курси приготування їжі, походи в гори, відвідування традиційної арт-студії і т.д.