ACADEMICCOURSES

Заочне навчання Курси для підвищення кваліфікації: Китай,,

Ви можете зазвичай приймають вищі навчальні заклади, якщо ви старше 18 років. Вони регулярно викладають в університетах, коледжах і професійних установ, таких як школи мистецтв або сільськогосподарських коледжів - майже всі з яких мають свої власні сайти. Ви можете отримати широкий спектр навичок, наприклад, дипломи, ступеня бакалавра, базових ступенів і аспірантів градусів.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Китай, офіційно People 'Китайської Народної Республіки, є суверенним держава, розташована в Східній Азії. Це світ 'и найбільш густонаселена країна, з населенням більше 1350000000.

Заочне навчання Курси і навчання: Китай,, . Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

2 Результати в Магістратура, Китай, Заочне навчання Filter

Інтернет-програма з китайської мови E

Donghua University
курс
Бер 2021
<
заочно
китайський
Онлайн

Постраждалий від пандемії, університет вніс кілька коригувань у мовні програми осіннього семестру 2020 року. Окрім денної Загальноосвітньої програми китайської мови A, буде та ...

Детальніше

Курс: курси групового класу

XMandarin Chinese Language Centre
курс
<
Денна
<
заочно
<
4&nbsp;-&nbsp;24 тижні
англійська
китайський
Кампус
Онлайн

Приєднуйтесь до класу групи, щоб вивчати китайську мову, студенти мають такий же рівень, як ви, і знайомиться з людьми з усього світу. Разом зі своїми однокласниками ви можете ...

Детальніше