Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Канада ,, Québec City

Звичайно відноситься до спеціалізованої програми навчання. Це зазвичай відбувається на території кампусу, але може бути доставлений в Інтернеті. Курси популярні для людей, які хочуть отримати конкретні знання з одного предмета.

Канада є кращою країною для організації Вашого вищої освіти, якщо ви інтерактивних людиною. Майже кожна етнічна група представлена ​​в Канаді Таким чином, 'са мультикультурного суспільства. Мовний бар'єр не є проблемою для іноземних студентів, як Канада вважається світ 'и лідер в галузі мовної підготовки.

Цей великий франкомовної провінції Канади є вибором для багатьох особливо французьких тубільців, що живуть в країні, коли мова заходить про проведення вищу освіту. Однак, не всі регіони використовують французьку мову, але найважливіший інститут вищої освіти в регіоні є Університет Квебека яких навчається тисячі місцевих студентів на рік.

Курси і навчання: Канада ,, Québec City. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Зимовий табір FLAP (англійський або французький)

BLI Language Schools
Кампус Денне навчання 2 - 6 тижні інформація Канада Montreal Québec City + 1 більше

Навчання в BLI - це досвід, який виходить за межі класу. Ви будете частиною багатокультурних класів, навчаються кваліфікованими викладачами, які зробить ваш час веселим, цікавим та інтерактивним. Класи ніколи не є однаковими! Теми, що розглядаються в класах, ретельно підібрані для того, щоб тримати вас активними та мотивованими. До кінця програми ви матимете більшу впевненість у своїх мовних навичках і досягнете своїх цілей веселим та інтерактивним способом.

Інтенсивний французький курс

BLI Language Schools
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Канада Montreal Québec City

Для студентів, які хочуть вивчити свою мову на наступному рівні, цей варіант грунтується на повсякденних навичках і мовному фокусі з можливістю розвиватися в конкретних областях. Завдяки поєднанню уроків на основі завдань та уроків традиційних навичок ви станете частиною класу з конкретною метою, в якій всі області використання мови активовано природно та ефективно.

Повний курс французького курсу

BLI Language Schools
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Канада Montreal Québec City

Крім того, що охоплює чотири навички (читання, письмо, розмову та прослуховування), граматику та словниковий запас у навчальному та комунікативному середовищі, ви матимете можливість розвивати як тобі повноту, так і точність через щоденні семінари, спрямовані на зміцнення та практику мова, яку ти вивчав вранці.