Akademichnikursy.com

Курси для підвищення кваліфікації: Канада ,, Longueuil

Університети і коледжі встановлюють свої власні вимоги до вступників на курси вищої освіти, тому вони змінюватися в широких межах. Залежно від курсу, аспірант може мати можливість отримати вищу освіту з низкою кваліфікації. Якщо ви 'повторно застосуванням зробити курс Базова ступінь, ви можете виявити, що досвід роботи приймаються до уваги разом з будь кваліфікацією у вас є. Деякі вищі навчальні заклади та коледжі пропонують Фонд років як підготовку до певних курси ступеня. Як правило, вони не 'т результат в окремих критеріїв, оскільки вони просто вам право увійти до ступеня самої програми. Фонд Роки Арен 'т в межах досяжності для всіх спеціальностей курсів, однак.

Канада є кращою країною для організації Вашого вищої освіти, якщо ви інтерактивних людиною. Майже кожна етнічна група представлена ​​в Канаді Таким чином, 'са мультикультурного суспільства. Мовний бар'єр не є проблемою для іноземних студентів, як Канада вважається світ 'и лідер в галузі мовної підготовки.

Це місто, як відомо, мають багату історію в галузі освіти, де студенти отримали уявлення про полі вони беруть участь. Кілька установ установка цього позитивного темпу з точки зору вищої освіти включають Університету Монреаля і Університет Шербрука.

Курси і навчання: Канада ,, Longueuil. Знайди всю інформацію про школу і зв'яжись з приймальною комісією в 3 кліки!

знайдених результатів Filter

Техніка технічного обслуговування літаків

École nationale d’aérotechnique
Кампус Денне навчання 3 років Серпень 2020 Канада Saint-Hubert

Ця програма навчить вас, як тримати літаки і вертольоти гідними польоту; перевіряти, ремонтувати, замінювати або модифікувати компоненти літаків; виконувати усунення несправностей та технічні проблеми на літаках та написати технічні звіти.

Курс: Техніка аерокосмічної інженерії / Де-Бак в галузі аерокосмічної промисловості 280.B0

École nationale d’aérotechnique
Кампус Денне навчання 3 років Серпень 2020 Канада Saint-Hubert

Ця програма навчить вас, як проектувати та виготовляти деталі літаків за допомогою комп'ютера (CAD-CAM); планувати етапи виготовлення та складання літаків, двигунів та інших компонентів; Формування структурних елементів літака у композитні матеріали та деталі з листового металу співпрацювати в плануванні виробничого процесу, контролю якості та тестуванні; Розробити збірні книги.

Курс: техніка авіоніки / Dec-Bac в авіоніці 280.D0

École nationale d’aérotechnique
Кампус Денне навчання 3 років Серпень 2020 Канада Saint-Hubert

Ця програма навчить вас, як планувати, керувати або виконувати установки, профілактику, усунення неполадок та ремонт електричних, електронних та цифрових (звичайних та автоматичних) систем, що знаходяться на всіх літаках, у тому числі навігація та зв'язок; надавати технічну підтримку інженерам при проектуванні систем авіоніки.

Технологія технічного обслуговування повітряних суден

École nationale d’aérotechnique
Кампус Денне навчання 3 років Серпень 2020 Канада Saint-Hubert

Ви навчитесь підтримувати льотну придатність літаків; перевіряти, ремонтувати, заміщати або модифікувати компоненти літаків для підтримання льотної придатності літальних апаратів та досліджень, а також усунення проблем з літальним апаратом та написання технічних звітів.